Sponsor

Bayilik Veren Firmalar | Getirisi Yüksek 5 Franchise Markası

Starbucks, Komagene, CarrefourSA, Seç Market ve Ekleristan özelinde franchise veren firmalar ne kadar kazandırıyor? Şartları neler? İnceleyelim…

Bayilik Veren Firmalar

Bayilik veren firmalar 2023 yılında oldukça fazla ve franchise sistemiyle güzel kazançlar elde edebiliyorsunuz. Özellikle bölge bayiliği veren firmalar ile anlaşarak daha fazla kazanabilmeniz mümkün.

Bayilik sistemine dâhil olmanız için belirli bir sermayenizin olması ve bayilik veren firmanın şartlarını kabul etmeniz gerekiyor. Günümüzde en fazla kazandıran bayilikleri sizler için sıraladım.

Starbucks, Komagene, CarrefourSA, Seç Market ve Ekleristan özelinde franchise veren firmalar ne kadar kazandırıyor? Şartları neler? İnceleyelim…

Bist Bahçe
bayilik-veren-firmalar-2
Bayilik Veren Firmalar

1- Starbucks Franchise Şartları

Bayilik almak istiyorum diyorsanız ilk olarak Starbucks’ı değerlendirebilirsiniz. Starbucks, kahve severlerin en önemli uğrak yerlerinden birisi ve müşteri sayısını her geçen gün daha da arttırıyor. Bu nedenle popüler olmasına dayanarak yüksek kazançlar sağladığını söyleyebilmek mümkün.

Starbucks bayiliği almak için “Shaya Grup” aracılığıyla işlemleri tamamlamanız gerekiyor. Firmanın şartları biraz fazla olsa da kazanç potansiyelinin yüksek olması, onu cazip hale getiriyor.

Starbucks Franchise Şartları yazısıyla tüm detayları öğrenebilirsiniz.

2- Komagene Bayilik Başvurusu

Çiğköfte bayiliği almak, yeni iş fikirleri açısından güzel kazandırabilir. Türkiye’de çiğköfte tüketimi her geçen gün arttığı için bu sektörde oldukça yüksek kazanç potansiyeli bulunuyor. Elbette çiğköfte bayiliği için akla ilk olarak Komagene markası gelmektedir.

Komagene şubelerinin yaklaşık %99’u, franchise sistemine dâhil edilerek hizmet vermektedir. Bu konuda firmanın bayilik için bazı şartları bulunsa da bu şartları sağlamanız mümkün. Elbette bayilik için belirli bir sermayenizin de olması gerekiyor.

Komagene Bayilik hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

bayilik-veren-firmalar-3
Bayilik Veren Firmalar

3- CarrefourSA Bayilik Başvurusu

Bayilik veren firmalar arasında CarrefourSA’da yer alıyor. CarrefourSA, zincir marketler içerisinde bayilik veren en popüler firma diyebiliriz. Hemen her yerde bir mağazanın açıldığını görüyoruz ve hepsi çok güzel kazançlar elde ediyor.

Peki, CarrefourSA bayiliği almak için neler yapılabilir?

  • Firma, mağazalarını Express, Mini, Süper şeklinde 3 kategoriye ayırmıştır.
  • Her bir kategorideki mağazalar için farklı şartlar bulunuyor.
  • Bayilik almak için belirli bir sermayenizin olması şart. Ayrıca banka teminat mektubu istenmektedir.
  • Mağazanızın da istenen şartları taşıması şart koşuluyor.

CarrefourSA Bayilik içeriğiyle konuyla ilgili tüm detayları öğrenebilirsiniz.

4- Seç Market Bayilik Alma

Bayilik veren firmalar için perakende sektörünü düşünüyorsanız bir önerimiz daha var: Seç Market…

Seç Market, Türkiye’de son dönemde mağaza sayısını giderek arttırıyor ve popüler hale geldi. Bunun nedeni franchise sisteminin entegre edilmesidir. Türkiye şartlarında market işletmek istiyorsanız belirli şartlar dâhilinde Seç Market’i tercih edebilirsiniz.

5- Ekleristan Bayilik Şartları

Tatlı dükkanları da müşteri kapasitesi geniş olan iş yeri formatlarından sadece birisi. Günümüzde pek çok yatırımcı, bayilik veren firmalar için bu sektöre adım atıyor. Ekleristan bayilik için tercih edebileceğiniz firmaların başında geliyor.

Ekleristan bayilik şartları kapsamlı bir şekilde hazırlanmıştır. Kazanç potansiyelinin yüksek olması ise en önemli avantajlarından birisi. Bayilik almak istiyorum diyorsanız mutlaka inceleyin.

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar Var Mı?

Tamamen ücretsiz bayilik veren firmalar yok denecek kadar azdır. Bunun nedeni, franchise sisteminin bu şekilde düzenlenmemiş olmasıdır. Yani bayilik verecek firma, marka değerini pazarlayarak belirli bir sermaye toplar ve bu şekilde kazanç sağlar. Bu nedenle ücretsiz bayilik almak neredeyse imkansızdır.

Ücretsiz bayilik verdiğini iddia eden firmalara karşı da dikkatli olmanız önerilmektedir. Bu kapsamda dolandırıcılık faaliyetleri yürütülebilmektedir. Bayilik şartlarını detaylıca incelemeden herhangi bir sözleşme imzalamayın.

Bayilik Veren Firmalar 2023 Yılında Ne Kadar Kazandırır?

Bayilik veren firmaları inceledik. Peki, bayilik sisteminde ne kadar kazanılıyor? Aylık ciro garantisi veren firmalar güvenilir mi? İnceleyelim…

  • Öncelikle bayilik (franchise) sisteminde aylık ciro garantisi diye bir uygulamanın olmadığını bilmeniz gerekiyor.
  • Bayilik veren markaların müşteri kapasitelerine göre kazanç oranları değişiklik gösterebilir.
  • Özellikle işlek yerlerde açılacak mağazaların gelir potansiyeli daha yüksektir.
  • Her koşulu iyi bir şekilde sağladığınızda bayilikler aylık ortalama 000 TL civarında kazanç sağlayabilir.
  • Bu rakam birçok faktöre göre değişiklik gösterebilir.

 

İlginizi çekebilir: Güncel Döner Fiyatları 2023 | Et, Tavuk, İskender Döner Ne Kadar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu