Hakkımızda

“Kahvaltının en lezzetli, en güzel hali!”

En İyi Kahvaltı platformu 2022 yılın ilk çeyreğinde “en iyi kahvaltıyı hak ediyorsunuz” mottosuyla kuruldu. 1 yılı aşkın süreç içerisinde 81 ilin tamamını kapsayan bir kahvaltı mekanı öneri havuzu oluşturuldu. Türkiye’nin her noktasındaki bireyler, serpme kahvaltıyı nerede yapacaklarını En İyi Kahvaltı sitesi sayesinde tek tıkla öğrenebiliyor. Aynı zamanda kamp, piknik, tatlıcı ya da alkollü/alkolsüz mekanlar için de en güncel tavsiyelerde bulunuluyor.

En İyi Kahvaltı platformu, güçlü altyapısı, kullanıcı dostu arayüzü ve güvenilir mekan önerileri sayesin günümüzde her gün on binlerce lezzet tutkununa hizmet veriyor. Özellikle kahvaltı sektöründe Türkiye’nin en büyük mekan öneren inovatif platformlarından birisidir. Gezmeyi ve gezerken yeni yerler keşfetmeyi seven bireyler için EnİyiKahvalti.com çok kullanışlı bir sistem.

Site gerisinde 6 kişilik çalışan bir ekip bulunuyor. Profesyonel takım çalışması neticesinde hemen her gün yeni bir lezzet keşfi yazısı sitede yayınlanıyor. En İyi Kahvaltı platformunun çalışma ekibi şu departmanlardan oluşmaktadır:

Bist Bahçe
  • Gezgin saha ekibi,
  • Fotoğraf & Video prodüksiyon ekibi,
  • İçerik editörleri,
  • Sosyal medya ekibi,
  • Web sitesi ekibi.

Dışarıda yeme kültürüne sahip ve damak zevkine önem veren insanlar için kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve sokak lezzetleri En İyi Kahvaltı kategorilerinde sizleri bekliyor. İster web isterse mobil cihazlardan bölgenizdeki meşhur lezzet duraklarını hemen şimdi keşfedebilirsiniz.

en iyi kahvalti com logo 280 97

Başa dön tuşu