Güncel Tarım Kredi Bim Et Fiyatları 2024 | Ne Kadar Oldu?

Bim, zincir marketler içerisinde hemen her üründe uygun fiyatlı olmasıyla ön plana çıkıyor. Bim et fiyatları uygun mu? İnceleyeceğiz. O halde et ve tavuk fiyatlarını Bim, Tarım Kredi Market özelinde inceleyelim.

Güncel et fiyatları 2023 listesi açıklandı… Ekonomide yaşanan enflasyonla beraber meydana gelen fiyat artışları, kişileri güncel et fiyatlarını daha sık bir şekilde araştırmaya itiyor. Günümüzde et fiyatlarının gözle görülür derecede yükseldiğini söyleyebilmek mümkün. Peki, et fiyatları güncel olarak ne durumda? Sizler için açıkladık.

Tarım Kredi et fiyatları özellikle son dönemde yapılan indirimlerle beraber sıklıkla araştırılıyor. Piyasada en uygun fiyatlı etin Tarım Kredi’de olduğunu söyleyebiliriz. Peki, zincir marketlerde güncel et fiyatları ne durumda? Bu konuya da değineceğiz.

Bim, zincir marketler içerisinde hemen her üründe uygun fiyatlı olmasıyla ön plana çıkıyor. Bim et fiyatları uygun mu? İnceleyeceğiz. O halde et ve tavuk fiyatlarını Bim, Tarım Kredi Market özelinde inceleyelim.

Güncel Bim Et Fiyatları 2024 Listesi

Bim et fiyatları son dönemde yoğun olarak araştırılıyor. Hemen her üründe indirim ve kampanyalarla fiyatları düşüren Bim’de et fiyatları ne kadar? Bu konuyu inceleyerek başlayalım.

 • Bim et ürünlerinde kendine ait olan “Emin” markasının ürünlerini satıyor.
 • Burada kuşbaşı et, dana sote, kıyma vb. tüm çeşitleri bulabilmeniz mümkün.
 • Her bir paket 400 gram olacak şekilde hazırlanmıştır.
 • Yani kg bazlı satış yapan şarküteri – kasap reyonu bulunmuyor.
 • Aynı zamanda Bim et döner ürünlerini de bu dolaplarda görebilirsiniz.

Bim’de kuşbaşı et alacaksanız seçenekleriniz bir hayli fazladır. Paket bazlı ya da kg bazlı olarak oldukça uyguna alışveriş yapabilirsiniz. Piyasada en uygun fiyatlı eti buradan alamasanız da ürünlerin kaliteli olduğunu söyleyebiliriz.

Bim Et Fiyatları listesini incelemek için bağlantıyı takip edebilir, detaylı bir şekilde fiyatları öğrenebilirsiniz.

Bim Tavuk Fiyatları

Kırmızı etin pahalı olduğundan söz ettik. Bu durumda kişiler tavuk etine yöneliyor. Ancak son dönemde tavuk fiyatlarına da zam gelmiştir. Öyle ki eskiden önemli bir alternatif protein kaynağı olan tavuk, bizler için lüks olma yolunda ilerliyor.

Bazı tavuk çeşitleri neredeyse et fiyatı ile yarışacak durumda. Ancak piyasada yeterli bir araştırma yaparak en uygun tavuk fiyatını bulabilmek mümkün. Bu noktada Bim tavuk fiyatlarını merak ediyor olabilirsiniz. Güncel et fiyatları içerisinde alternatif olarak tavuk almayı düşünüyorsanız, aşağıdaki bilgileri mutlaka inceleyin.

 • Bim tavuk ürünlerinde kendi markasına yer vermiyor.
 • İlgili zincir markette sadece “Lezita” markasının tavuk çeşitleri yer almaktadır.
 • Markaya ait but, baget, kanat, incik, pirzola, bonfile gibi çeşitli ürünler bulunuyor.
 • En uygun seçenek elbette Piliç Çorbalık ürününde bulunuyor.

Bağlantı üzerinden Bim Tavuk Fiyatları incelemesi yapabilirsiniz.

Tarım Kredi Et Fiyatları

Son olarak Tarım Kredi et fiyatları hakkında bilgiler vereceğim. Çıkan haberlerden de gördüğümüz üzere Tarım Kredi Kooperatif Marketi kırmızı et ürünlerinde büyük bir indirim yaptı. Devlet desteğiyle birlikte yapılan bu hamle, ilgili marketin piyasada güncel et fiyatları arasında en uygun seçenek konumuna gelmesine yardımcı oldu.

Tarım Kredi Kooperatifi et fiyatları incelemesi yaparken bazı bilgilere sahip olmanız gerekiyor. Detaylı bilgiler şu şekilde;

 • Tarım Kredi Market et fiyatları, Türkiye piyasası içerisinde en uygun seçenek konumundadır.
 • Karkas et fiyatları güncel bilgileri almak için bu marketlerdeki fiyatları kontrol edebilirsiniz.
 • Ürünler, tamamen “Et ve Süt Kurumu” aracılığıyla Tarım Kredi Marketlere iletiliyor. Yani etlerin güvenilirliği açısından herhangi bir sıkıntı bulunmamaktadır.
 • Kampanyaya yoğun talep gerçekleştiği için haftanın belirli günlerinde gelen etler hemen tükeniyor.

Tarım Kredi Et Fiyatları listesini şimdi inceleyin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu