2024 Yılının En İyi İstanbul Alkolsüz Restoranları Listesi

Aileler ve muhafazakar bireyler İstanbul bölgesinde alkolsüz, lezzeti ve hizmeti güvenilir restoranlar arıyor. Özellikle de alkol satmayan balık restoranları İstanbul’da çok yoğun talep görüyor. Eğer henüz tam da damak zevkinize göre bir yer keşfetmediyseniz sizin için İstanbul’da alkolsüz restoranlar hangileri? sorunuzu yanıtlayacağız.

Muhafazakar aileler İstanbul alkolsüz restoranlar arıyor. İstanbul bölgesinde alkol servisi olmayan fakat harika et, balık ve tavuk mahsulleri hazırlayan restoranlar bulunuyor. İster boğaza karşı bir mekanda romantik bir gece geçirebilir isterseniz de şehrin içerisinde sevdiklerinizle akşam yemeği tüketebilirsiniz. Tamamen helal etlerden oluşan menüler, İslami değerlere uygun bir ortamda servis ediliyor.

Aileler ve muhafazakar bireyler İstanbul bölgesinde alkolsüz, lezzeti ve hizmeti güvenilir restoranlar arıyor. Özellikle de alkol satmayan balık restoranları İstanbul’da çok yoğun talep görüyor. Eğer henüz tam da damak zevkinize göre bir yer keşfetmediyseniz sizin için İstanbul’da alkolsüz restoranlar hangileri? sorunuzu yanıtlayacağız.

2024 Yılının En İyi İstanbul Alkolsüz Restoranlarını Keşfedin!

İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakası bölgelerinde akşam yemeği hazırlayan onlarca restoran var. Ama muhafazakar aileler aralarında alkol olmayan mekan bulmakta güçlük çekiyor. Oysa Üsküdar, Beşiktaş, Beyoğlu ve Sarıyer kesimlerinde lezzeti yüksek ama alkolü olmayan işletmeler hizmet vermektedir. İnci Bosphorus restoran Üsküdar’da tavsiye edeceğimiz bir yer. Kesa Gürkan Şef SteakHouse mekanı da tamamen et lezzetlerine odaklanılmış ama alkol servis etmeyen meşhur bir yer.

2024 yılında gidilecek en güzel İstanbul bölgesi alkolsüz restoranlar:

SIRAİSTANBUL ALKOLSÜZ RESTORANLARBÖLGEMÜŞTERİ PUANIALKOL
1İnci BosphorusÜsküdar10 / 9.8Yok
2Gürkan Şef SteakHouseBeşiktaş10 / 9.8Yok
3Pembe Yalı RestaurantBeykoz10 / 9.7Yok
4Azure The BosphorusBeyoğlu10 / 9.6Yok
5MAA Lounge ÇengelköyÜsküdar10 / 9.5Yok
6Zoya’s HouseŞişli10 / 9.5Yok
7Vezir Han Emirgan BosphorusSarıyer10 / 9.4Yok
8Ghalia LoungeBeykoz10 / 9.3Yok
9HUBB 77Beşiktaş10 / 9.3Yok
10Zennup 1844Zeytinburnu10 / 9.1Yok

İnci Bosphorus: Boğaz Manzaralı Balık Restoranı

İstanbul alkolsüz restoranlar denilince akla ilk İnci Bosphorus geliyor. Artık burası binlerce muhafazakar aile tarafından müdavim yeri haline gelmiş. Üsküdar’ın Çengelköy mevkiinde bulunan restoranda balık, tavuk ve et ürünlerinden oluşan onlarca çeşit var. Ayrıca salat ve tatlı sunumlarında da bölgenin en iyisi demek mümkün. Afiyet olsun.

ADRES: Çengelköy, Çengelköy Mahallesi, İskele Gazinosu No:3/1, Kuleli Cd. No:1, 34680 Üsküdar/İstanbul

TELEFON: 444 7 431

CZN Burak Medeniyetler Sofrası: Sosyal Medya Fenomeninin Lezzet Dünyası

Sosyal medya fenomeni CZN Burak, İstanbul alkolsüz restoranlar arasında en popüler mekanlardan birisine sahip. “Medeniyetler Sofrası” olan bu mekanda, Anadolu’nun her yöresinden bir tat bulmanız mümkün. Üstelik tamamen alkolsüz bir İstanbul restoranıdır. Farklı bir lezzet kültüründe özel bir akşam yemeği deneyimlemek isteyenlere CZN Burak Medeniyetler Sofrası mekanını öneriyoruz.

ADRES: Nisbetiye, Nisbetiye Cd No:18, 34340 Beşiktaş/İstanbul

TELEFON: (0212) 325 31 31

Gürkan Şef SteakHouse: Et Menüleriyle Helal Konsept Bir Restoran

Ailelerin ve muhafazakar bireylerin çok sık tercih ettiği İstanbul alkolsüz restoranlardan birisi de Gürkan Şef. Televizyonlardan da aşina olduğumuz Gürkaç Şef, Beşiktaş bölgesindeki restoranıyla alkolsüz yemek servisleri çıkarıyor. Son derece özgün ve lezzetli menüler bunlar. Menü fiyatları biraz pahalı olsa da özel bir gece için tercih edilebilir. Aşağıya adres bilgilerini bıraktık. Rezervasyon yaptırabilirsiniz. İyi günler dileriz.

ADRES: Etiler, Tanburi Ali Efendi Sk. No:1, 34337 Beşiktaş/İstanbul

TELEFON: 0532 556 20 20

WEB SİTESİ: gurkansefsteakhouse.com

İlginizi çekebilir: En İyi Anadolu Yakası Kahvaltı Mekanları | 15 Tavsiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu