Manisa Kahvaltı Yerleri | En Güzel 15 Serpmeci | 2024

Manisa kahvaltıda ne yenir? Manisa’da kahvaltıda menemen, omlet, peynir, gözleme, acuka, bal kaymak, zeytin, reçel yenir. Ayrıca sucuklu kaşarlı tost ve portakal ikilisi de sabah kahvaltısında çok güzel gider. Biraz daha et ağırlıklı beslenmek isteyenler kavurmalı omlete yönelsin. Leziz ve doyurucu. Peki tüm bu lezzetler nerede yenir? İşte o merak ettiğiniz liste…

Ege’nin incisi Manisa, gastronomisiyle cezbedici illerimizin arasında yer alıyor. Manisa kahvaltı yerleri, serpme ya da köy kahvaltı kültüründe ileri seviye bir noktada. En iyi ve en lezzetli mekan bulmakta hiç de zorlanmıyorsunuz. İzmir’e de yakın olduğu için özellikle cumartesi Pazar günlerinde İzmirliler bölgeyi tercih edebiliyor. Yeni yer keşfetmek mi istiyorsunuz? Manisa’da nerede kahvaltı yapılır diye mi merak ediyorsunuz? Ne yeneceğini mi araştırıyorsunuz? Hepsi ve çok daha fazlası yazımızda mevcut. Sonuna kadar okuyunuz.

Manisa kahvaltıda ne yenir? Manisa’da kahvaltıda menemen, omlet, peynir, gözleme, acuka, bal kaymak, zeytin, reçel yenir. Ayrıca sucuklu kaşarlı tost ve portakal ikilisi de sabah kahvaltısında çok güzel gider. Biraz daha et ağırlıklı beslenmek isteyenler kavurmalı omlete yönelsin. Leziz ve doyurucu. Peki tüm bu lezzetler nerede yenir? İşte o merak ettiğiniz liste…

Manisa’da serpmesi ve köy kahvaltısı en güzel 15 serpme kahvaltı mekanı listesi:

 • Gölet Restaurant Manisa kahvaltısı
 • Manisa Ege Çiftliği Kahvaltı & Şarküteri
 • Manisa Keyfin Kahyası kahvaltı
 • Keyf-i Pala Et ve Kahvaltı Bahçesi
 • Barış Alanı Cafe ve Kahvaltı
 • Manisa Çamlıca Cafe & Restaurant
 • Cafe 236 Lounge
 • Havuzlu Bahçe Kilo ile Et ve Kahvaltı Bahçesi
 • Manisa Şehzade Köşkü kahvaltıcısı
 • Manisa Gözde Lounge
 • Niobe Seyir Cafe & Kahvaltı Salonu
 • Gürle Otantik Cafe kahvaltı salonu
 • Manisa Kanyon Cafe
 • Matador Cafe Fırın
 • Bozköy Kır Kahvesi

En Güzel Manisa Kahvaltı Yerleri | 2024

Manisa kahvaltı yerleri arasındaki en iyi en güzel ve lezzeti en bol mekanı mı arıyorsunuz? Listenizin ilk sırasına Gölet Restaurant’ı koyun o halde. Serpmeden köy kahvaltısına, tabak kahvaltıdan İngiliz kahvaltısına kadar her türlü konsept uygulanıyor burada. Çeşidi bol lezzeti yüksek. Sadece bununla sınırlı değil. Doğanın içinde, köy ortamında ya da dağ manzaralı kahvaltıcılardan oluşan keyifli bir liste hazırladık. Afiyet olsun.

1)      Gölet Restaurant: Huzur Dolu Bir Manisa Kahvaltıcısı

Manisa Gölet Restaurant bölgenin en nezih, kaliteli hizmette, yüksek lezzette ve bol çeşitli kahvaltıcılarından birisi. Uzun yıllardır verdikleri hizmet kalitesinden hiç ödün vermedikleri için bölge sakinleri tarafından haftanın her günü yüksek beğeniye ulaşıyor. Sadece kahvaltı için de değil üstelik, akşam yemeği için de gelebilirsiniz. Hatta sadece bir fincan çay ya da kahve keyfi adına tercih edilebilecek kalite.

Ne yenir? Manisa kahvaltı yerleri listemizin ilk sırasındaki Gölet Restaurant kahvaltısında masaya muhakkak menemen ya da sucuklu omlet söylenir. Ekstra bir donatmak istenirse de patlıcanlı ya da peynirli gözleme söylenebilir. Serpmesinde zaten 25 çeşit geleneksel ürünler var. Bunlar hayli doyurucu. Çayın sınırsız olmasının da keyifli bir detay olduğunu söyleyelim.

LEZZET: Reçeli, balı, kaymağı, peyniri her türlü kahvaltılığı tam da sevilecek lezzette.

FİYAT: Fiyat yönünden müşterilerin beklentilerine fazlasıyla karşılık veriyorlar.

İLETİŞİM: 0 534 647 99 44

ADRES: Uncubozköy, Kent ormanı, 45030 Yunusemre/Manisa

INSTAGRAM: golet_restaurant_manisa

Pazartesi08:00 – 24:00 arası açık
Salı08:00 – 24:00 arası açık
Çarşamba08:00 – 24:00 arası açık
Perşembe08:00 – 24:00 arası açık
Cuma08:00 – 24:00 arası açık
Cumartesi08:00 – 24:00 arası açık
Pazar08:00 – 24:00 arası açık

2)      Suresto: Manisa Salihli Serpme Kahvaltı Mekanı

Suresto kahvaltı, Salihli merkezde yer alan, kalitesiyle öne çıkan, lezzetli kahvaltılıklarıyla da gönüllere taht kuran bir işletme. Her şeyden önce gözünüzü doyurmayı iyi biliyorlar. Karşılaştığınız dopdolu masa sizlerin hoşuna gidecek. Sonra da mideniz adeta bayram edecek. Ekstra bir not olarak mekanın güler yüzlü hizmetini ve sıcak karşılamalarını da eklemek isteriz.

Ne yenir? Klasik serpmesi en temel tercih edilmeli. Tek kişi söyleyip 2 kişi doyarsınız. Ama spesiyal arıyorsanız da omleti ya da menemeni güzel olacaktır. Gözleme konusunda orta seviye puan verdiğimizi not düşelim.

LEZZET: Kuymak ve omlet çeşitleriyle gönüllere taht kuran bir işletme.

FİYAT: Fiyatları pahalı değil ancak ucuz da değil. Orta oranda menülere sahipler.

İLETİŞİM: (0 236) 713 14 44

ADRES: Yeşilyurt, 797. Sk. No:15/1, 45310 Salihli/Manisa

INSTAGRAM: suresto

WEB SİTESİ: suresto.com

Pazartesi07:00 – 24:00 arası açık
Salı07:00 – 24:00 arası açık
Çarşamba07:00 – 24:00 arası açık
Perşembe07:00 – 24:00 arası açık
Cuma07:00 – 24:00 arası açık
Cumartesi07:00 – 24:00 arası açık
Pazar07:00 – 24:00 arası açık

3)      Coffeemania: Lezzeti Bol Manisa Kahvaltısı

Manisa kahvaltı yerleri, lezzet odaklı işletmelerle dolu. Coffeemania da bunlardan biri. Zincir bir kafe olan bu markanın Manisa şubesi, leziz bir kahvaltı seçeneğiyle kullanıcılarına hizmet veriyor. Güzel, lezzetli ve iyi seviyede masa donatması var. Uygun fiyatlı sabah öğünü için bu adresi listenize ekleyin. Pişman olmayacağınızı belirtelim.

Ne yenir? Coffeemania kahvaltıcısında kahvaltı tabağı yenir. Çünkü kahvaltı tabağındaki çeşitlerden mini bir serpme konseptini yaşatıyorlar size. Azar azar çok çeşit prensibi uygulanıyor. Ayrıca sunum tabakları ve görselleri de özenli oluşturuluyor. Peynirli omletini biz beğendik. Tavsiyemizdir. Gözlemede de otlu peynirli çeşidini seçmenizi tavsiye ederiz.

LEZZET: Geleneksel Türk kahvaltı konusunda her şey olması gerektiği gibi geliyor.

FİYAT: Kahvaltı tabağı uygun olsa da serpmesi bir miktar pahalı.

İLETİŞİM: (0 236) 713 04 44

ADRES: Cumhuriyet, COFFEEMANİA, Atatürk Cd. No:113/A, 45300 Salihli/Manisa

Pazartesi08:30 – 01:00 arası açık
Salı08:30 – 01:00 arası açık
Çarşamba08:30 – 01:00 arası açık
Perşembe08:30 – 01:00 arası açık
Cuma08:30 – 01:00 arası açık
Cumartesi08:30 – 01:00 arası açık
Pazar08:30 – 01:00 arası açık

4)      1453 Osmanlı: Şehzadeler Şehrinde Lezzet Durağı

Manisa şehzadeler şehri. Böyle bir Osmanlı havasının estiği şehre gelip de Osmanlı kahvaltı kültürünü deneyimlememek olmaz. Modern Türk kahvaltısı ve Osmanlı kahvaltı kültürü burada harika bir şekilde harmanlanıyor. Ağırlıklı olarak yeşilliklerin ve peynir ürünlerinin öne çıktığını göreceksiniz. Ayrıca çay otantik bir semaverde masanıza gelecek. Mekan konsepti size Osmanlı ruhunu hissettiriyor. Eğer ki bu kültürü benimsiyor ve seviyorsanız pişman olmayacağınız bir yer.

Ne yenir? Manisa kahvaltı yerleri, Osmanlı kahvaltısının bolca olduğu mekanlara sahip. 1453 Osman kahvaltıcısının onların arasında ilk sıraya yerleştiriyoruz. Neden mi? Çünkü mekan spesiyallerinde bunu bizlere hissettirdiler. Ayrıca sunumlardaki görsel tercihleri de tamamen geleneksel bir modda. Gelmişken meşhur gözlemesini sipariş verin. Serpmeyi de tereddüt etmeden söyleyin. Çay sınırsız ve semaverde sunuluyor. Ekstra olarak kavurmalı omlet de iyi bir lezzet tercihi olacak.

LEZZET: Geleneksel Türk mutfağı ile Osmanlı mutfağının harmanlandığı menülerini mutlaka deneyimlemenizi önermekteyiz.

FİYAT: Fiyatları yönünden müşterilerden bir miktar eleştiri aldıkları doğru. Bunu bilerek gidin.

İLETİŞİM: 0 553 099 10 01

ADRES: Yarhasanlar, Konuk Cd. 52/A, 45020 Manisa Merkez/Manisa

INSTAGRAM: 1453osmanlicom

WEB SİTESİ: 1453osmanli.com

Pazartesi08:00 – 24:00 arası açık
Salı08:00 – 24:00 arası açık
Çarşamba08:00 – 24:00 arası açık
Perşembe08:00 – 24:00 arası açık
Cuma08:00 – 24:00 arası açık
Cumartesi08:00 – 24:00 arası açık
Pazar08:00 – 24:00 arası açık

Serpmesi En Güzel Manisa Kahvaltı Mekanı

En iyi Manisa kahvaltıcısı hangisi? Bu soru sıklıkla sorulur. Çünkü herkes hafta 1 defa dışarıda yapacağı sabah öğününde hizmetin ve lezzetin en iyisi ile karşılaşmak ister. Buna uygun çok mekan sıralayabiliriz. Çünkü seviyesi ve puanı yüksek çok işletme var. Fakat kullanıcı yorumları ve tavsiyelerini baz alarak sizlere birkaç favori mekan önerisinde bulunabiliriz. İlk sıraya Köfteci Gürlüoğlu kahvaltısını koyuyoruz. Köfte mekanı olsa da kahvaltıda en iyi yorum ve puan alan mekanlar arasında. Biz de aynı şekilde 10 üzerinden 9 koyduk.

Serpmesi en güzel Manisa kahvaltı yerleri listemize de bu kez özel bir işletme koyacağız. Ege Çiftliği Kahvaltı ve Şarküteri mekanı doğal, organik ve taze kahvaltı sitiliyle bireyleri her gün büyülemeye devam ediyor. Süt ve süt ürünleri konusunda taptaze kahvaltılıklar geliyor. Damak zevkinizi şenlendirecek lezzette bunlar. Diğer yandan reçelleri de tamamen kendileri mevsiminde topladıkları ürünlerden hazırlıyorlar. Fiyat detayını da belirtelim. Bu iki en güzel Manisa serpme kahvaltıcısı menülerinde bütçe dostu rakamları koymaktalar. Ucuza kahvaltı yapmanız mümkün.

Manisa Kahvaltı Tilkiköy Mekanları

Tilkköy, Manisa kahvaltı yerleri toplandığı temiz havası ve organik ürünleriyle göz dolduran kısacası huzurlu bir cumartesi sabahına ulaşıldığı alan. Şehirden biraz uzaklaşmak, az da olsa sakinliği yakalamak için burası tercih edilir. Ne yenir? Kahvaltının her türlüsünü burada yiyebilirsiniz. İster serpme isterseniz de omlet yanına çay kombini isteyebilirsiniz. Böyle güzel bir köy ortamında zaten ne yeseniz size güzel gelecek.

Manisa kahvaltı yerleri Tilköy kahvaltıcıları:

 • Gölet Restaurant Manisa Tilkiköy kahvaltıcısı
 • Keyf-i Pala Et ve Kahvaltı Bahçesi Tilkiköy
 • Çamlık Park Cafe Tilkiköy kahvaltı
 • TAŞEV KUYU TANDIR VE KAHVALTI SALONU
 • Ege Çiftliği Restoran & Şarküteri

Manisa Kahvaltı Fiyatları 2024

Her geçen gün artan hayat pahalılığında, çoğu aile için dışarıda kahvaltı bir lüks haline gelmiş durumda. Çünkü serpme kahvaltı fiyatlarında da artış yaşanıyor. Aileler için hesaplı bir kahvaltı arayışı kaçınılmaz oldu. Peki ama 2024 yılında Manisa kahvaltı yerleri fiyat tarifesi ne kadar oldu? Kişi başı hesaplarsak 1000-1300 TL’ye de yapabileceğiniz yer var 1500 TL’ye de mekan var. Sizler için bölgenin ortalama serpme ücretlerini listeleyeceğiz.

Bu fiyatların tamamı bilgilendirme amaçlı olup dönemsel değişimlere uğrayacağını belirtelim. Ayrıca mekan konseptlerine göre de değişimler yaşanır. Gitmeden işletmeyi aramak en iyi ve etkili çözüm. Böylece istenmeyen hesaplar karşınıza gelmez. Nasıl bir menü rakamlarının olduğunu bilirsiniz.

Manisa kahvaltı yerleri fırsatlarını da takip etmeyi unutmayın. Kahvaltı fırsatlarını takip ettiğinizde kişi başı %40’ı aşkın bir indirim yakalayabilirsiniz. Ciddi bir oran. Ailenizle kalabalık bir kahvaltıya çıktığınızda ciddi oranda tasarruf sağlarsınız. Son olarak da sizlerden bir talebimiz olacak. Önerdiğimiz mekanlara gittiğinizde gerçek deneyimlerinizi artısıyla eksisiyle yazının yorum kısmına iletin. Talep ve görüşlerinize göre puanlamalarımızda farklılıklar yapabiliriz. Güzel bir kahvaltı diliyoruz şimdiden.

Manisa Merkezdeki Kahvaltı Mekanları

Manisa merkezinde kahvaltı yapabileceğiniz bazı öneri mekanlar:

 1. Şirince Kahvaltı Evi: Yöresel lezzetlerle hazırlanan zengin kahvaltı seçenekleri sunan bu mekan, Manisa merkezinde tercih edilen bir yerdir.
 2. Beyazıt Pide ve Kahvaltı Salonu: Geleneksel Türk kahvaltısı ve pide çeşitleriyle bilinen bu mekan, şehir merkezinde kolayca ulaşabileceğiniz bir alternatiftir.
 3. Manisa Geleneksel Çarşı Kahvaltı Salonu: Geleneksel Manisa lezzetlerini sunan bu kahvaltı salonu, yöresel ürünlerle hazırlanan kahvaltı tabaklarıyla dikkat çeker.
 4. Manisa Büyük Pide Kahvaltı Salonu: Pide ve kahvaltı seçeneklerinin bulunduğu bu mekan, şehir merkezinde yoğun ilgi gören bir işletmedir.
 5. Kapalı Çarşı Kahvaltı Salonu: Tarihi bir ortamda kahvaltı yapabileceğiniz bu mekan, çeşitli kahvaltı tabakları ve sıcak içecek seçenekleri sunar.

Bu mekanlar, Manisa merkezinde kahvaltı yapabileceğiniz ve yöresel lezzetleri deneyimleyebileceğiniz yerlerdir. Her biri kendi özel atmosferi ve lezzetleriyle kahvaltı keyfinizi renklendirebilir.

İlginizi çekebilir: Bodrum Kahvaltı Mekanları | En Güzel 5 Kahvaltı Yeri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu