En Popüler 30 Ankara Kahvaltı Mekanları | Nereye Gidilir? | 2024

Ankara kahvaltı mekanları önerilerimiz gerek lezzet gerekse 2024 fiyatları olsun sizlerin taleplerini karşılayacak özellikte. Daha detaylı bilgiye erişmek için blog yazılarımıza göz atabilirsiniz. En iyi kahvaltı yerleri sizleri bekliyor.

Başkentlilerin sabah öğünleri için Ankara kahvaltı mekanları arayışları yılın her döneminde popüler halde. Bu sebeple sizlere en iyi 15 kahvaltı mekanı türünde harika listeler hazırladık. Güncel olarak da yeni listeler paylaşmaya devam ediyoruz. Belirttiğimiz bu mekanlara gittiğinizde kesinlikle pişmanlık yaşamazsınız. Ayrıca bu önerilerimiz sadece şehrin sakinleri için değil gezi planlamalarında Ankara bulunan tatilciler için de geçerli. Yeni geldiğiniz bu şehirde güne güzel başlamak için iyi bir kahvaltıcı arıyorsanız, şu an doğru adrestesiniz.

2024 yılında birçok yeni kahvaltıcı açıldı. Çünkü Ankara’da kahvaltıya olan talep hayli yoğun. Her ne kadar memur şehri olsa ve sabah öğünleri geçiştirilse de hafta sonu geldiğinde herkes kendini açık alanda kahvaltı yapmaya atar. Şehir bunaltan betonarme yapısının ruhta yarattığı bunaltı, doğa ile iç içe bir mekanda huzura dönüştürülür. Böylelikle sadece o gün güzel geçmiş olmaz, aynı şekilde haftaya da dinç ve enerjili başlanır. Bu sebeple Ankara kahvaltı mekanları konusunu çok önemsiyoruz.

Seçimlerimizi yapmadan önce her detayı göz önünde bulunduruyor, ince eleyip sık dokuyoruz. Platformumuzun beğenmediği hiçbir işletmeyi sizlere tavsiye etmiyoruz. Zaten başarımızın ardındaki temel pay da bu misyonumuz demek mümkün.

Ankara kahvaltı mekanları her kategoride mevcut. Lüks olduğu kadar daha salaş ve yöresel işletmeler de bireylere hizmet veriyor. Bilindiği üzere şehrin çevresinde onlarca otantik köy var. Bu köyler ise kahvaltı yönünden adeta cazibe merkezi. Ankara insanı bulduğu her fırsatta buradaki köylere akın ediyor ve lezzetli sunumları deneyimliyor.

Gastronomi alanında da kendini çok geliştirmiş bir il olan Ankara, ülkenin en çok sevilen yöresel lezzetlerini de bünyesinde bulunduruyor. Bu yöresel sunumlar geleneksel kahvaltı ürünleriyle bir araya geldiğinde ortaya harika bir harmoni çıkıyor. Bu açıdan Ankaralıların çok şanslı olduğunu söylersek abartmış olmayız. Elbette bu durum tüm kahvaltıcılar için geçerli değil. Birçok işletme de sadece kar amacı güdüyor ve müşteri deneyimi ya da lezzet unsurlarını göz önünde bulundurmuyor. İşte EnİyiKahvaltı.com ailesinin de temel görevi bu tür yerleri tespit etmek ve sizlerin radarının dışına çıkarmak. Çünkü kahvaltı günün en değerli menüsüdür.

Burada yaşanabilecek bir sıkıntının mutsuzluğu tüm güne sirayet eder. Böyle bir durumla karşılaşmamak ve Ankara kahvaltı mekanları içinde en güvenilir olanlarına ulaşmak için sitemizi aktif olarak takip etmenizi öneriyoruz.

Kahvaltı yerleri ararken insanlar genelde arama motorları üzerindeki puanlamaları baz alıyor. Genelde bu puanlamalar gerçek kullanıcı deneyimlerinin bir sonucu olsa da bazı durumlarda kişileri yanıltmaya yönelik amaçlar taşıyabiliyor. Örneğin mekanlar fake yorumlar ile müşteriler için cazip hale gelebiliyorlar. Bu tür sorunsallar ile karşılaşılmasın diye saha ekipleri kurduk. İstanbul, İzmir ve Ankara başta olmak üzere ülkenin birçok yerinde saha ekiplerimiz tadımlar yapıyor.

2024 yılında gidilecek en iyi Ankara kahvaltı mekanları listesi:

SIRAANKARA KAHVALTI MEKANLARI KAHVALTI HİZMET FİYATLAR
1Zeytuni10/9.610/9.6500 TL – 1225 TL
2Hattena Hatay Sofrası10/9.510/9.1500 TL – 1225 TL
3Eymir Garden10/9.710/9.4500 TL – 1225 TL
4Beytepe Gizli Bahçe10/9.610/9.6500 TL – 1225 TL
5Bağlıca Tost Vitamin10/9.510/9.1500 TL – 1225 TL
6Emirgan Sütiş Ankara10/9.710/9.4500 TL – 1225 TL
7Sobalı Köşk10/9.610/9.6500 TL – 1225 TL
8Kirit Cafe10/9.510/9.1500 TL – 1225 TL
9Yeşilçam Turkuaz Bahçe10/9.710/9.4500 TL – 1225 TL
10Zeyno’nun Yeri Kahvaltı10/9.610/9.6500 TL – 1225 TL
11OTTO Cafe Restaurant10/9.710/9.4500 TL – 1225 TL
12Eymir Gölü Bağevi10/9.610/9.6500 TL – 1225 TL
13Dafne Restaurant10/9.510/9.1500 TL – 1225 TL
14Patile Birlik10/9.710/9.4500 TL – 1225 TL
15Latifeden Kahvaltı & Kahve10/9.610/9.6500 TL – 1200 TL

Gerçek zamanlı mekanları analiz etme ikanı buluyor. Ankara kahvaltı mekanları önerisinde bulunurken bu sayede %100 doğruluk oranına ulaşabiliyoruz. Kimi zamanda güvenilir platformların müşteri deneyimlerini analiz ederek sonuca ulaşıyoruz. Her zaman için sitemiz üzerindeki mekanları tercih ettiğinizde sürprizle karşılaşmıyorsunuz.

Ankara’nın en güzel kahvaltı mekanlarını derlediğimiz bu platformda sizlere birçok avantaj sağlıyoruz. Tercihlerinize katkıda bulunduğumuzda sağlayacağınız avantajlardan bazıları şunlardır:

 • Belirttiğimiz lezzet faktörleri her zaman için deneyimlemeye tabiidir. Elbette lezzet faktörü kişiden kişiye değişebilir. Ancak bizler her zaman genel ortalamaya göre sonuçlar çıkarıyoruz. Bu sayede yüksek oranda kullanıcı memnuniyetine ulaşabiliyoruz.
 • Diğer yandan mekanın fiziksel incelemelerine önem veriyoruz. Özellikle hijyen koşulları yönünden her zaman için gönlünüz rahat olabilir. Gideceğiniz kahvaltıcıların mutfak hijyeni en üst seviyede.
 • Mekanlar için belirttiğimiz aktivite alanları ile süreci eğlenceli hale getirmek mümkün. Oyun parklarında çocuklarınız eğlenceli vakitler geçirebilir. Yahut bazı kahvaltıcılarda bulunan ata binme, ATV saferi ve parkur gibi uygulamalar ile adrenalini de deneyimleyebilirsiniz.
 • En önemli konulardan birisi de tahmin edileceği üzere fiyatlandırmadır. Günümüzde bireylerin en çok mağdur oldukları unsur, aldıkları lezzete oranla çok pahalı hesaplar ile karşılaşmalarıdır. Bu gibi sorunsallar ile karşılaşmak istemiyorsanız bizlerin önerilerini tercih edebilirsiniz.

Ankara kahvaltı mekanları önerilerimiz gerek lezzet gerekse 2023 fiyatları olsun sizlerin taleplerini karşılayacak özellikte. Daha detaylı bilgiye erişmek için blog yazılarımıza göz atabilirsiniz. En iyi kahvaltı yerleri sizleri bekliyor.

En İyi Ankara Kahvaltı Mekanları 2024 Listesi

İyi bir kahvaltıcı kişilerin zevkine göre değişebilir. Ancak ‘en iyi’ unvanı için doğrular tektir. Yani bir kahvaltıcı belli unsurları eksiksiz yerine getiriyorsa orası için en iyi diyebiliriz. Ankara kahvaltı mekanları arasında en iyi seviyesinde birçok yer mevcut. Adeta Pazar sabahı olsa da kahvaltıya gitsem dedirtecek işletmelere sahip bir şehir burası. Üstelik harika manzaraya da sahip lokasyonları var. Denizinin olmayışı burası bir dezavantaj değil. Doğa ile iç içe, ormanın kalbinde benzersiz yerler var.

Ankara en iyi kahvaltı mekanları 2024 senesinde EnİyiKahvaltı.com platformu tarafından belirlendi. Merkezi yerlerden ormanlık alanlara, göl kenarından lüks noktalara hemen her alanda lezzet durakları var. Tercihlerinize katkıda bulunmak için bu listeleri hazırlıyoruz. Mekanların genel kategorilendirilmesi ise şu şekilde oluyor:

 • Ankara serme kahvaltı mekanı önerileri
 • Ankara köy kahvaltısı mekanı önerileri
 • Ankara yöresel kahvaltı mekanı önerileri
 • Ankara tek kişilik kahvaltı mekanı önerileri

Bunların yanı sıra Ankara’da kahvaltı yapılacak manzaralı yerler ve fırsat sunan mekanları da listeliyoruz. Görüleceği üzere her türlü ihtiyaç için mutlaka bir ve birden fazla çözümümüz mevcut. Daha fazlası için sitemize göz atabilirsiniz.

a)      Ankara’da Kahvaltı Nerede Yapılır?

Bu soruyla sıkça karşılaşan bireyler genellikle şehrin popüler mekanlarına yöneliyor. Konakbey Çibörek evi, Hamlakit restoran, Gizli bahçe, Fige Restoran ve Ekşi Maya bunlara örnek olarak gösterilebilir. Fakat şehrin lezzet durakları bunlardan ibaret değil. Keşfedilmeyi bekleyen yüzlerce Ankara kahvaltı mekanları var günümüzde. Hepsi birbirinden güzel ve özel. Tek yapılması gereken doğru öneriler ile bu kahvaltıcıları keşfetmek…

Ankara’da kahvaltı nerede yapılır? sorusunun onlarca farklı cevabı var. Öncelikle ne tür bir arayışınızın olduğuna karar vermeniz gerekmektedir. Yöresel lezzetleri deneyimlemek istiyorsanız buna uygun mekanlar, serpme kahvaltı tutkunuysanız buna özel işletmelere bakmalısınız. Böylelikle sonuca doğrudan ulaşmanız mümkün olabilecek.

b)      Ankara’da Sabah Ne Yapılabilir?

Ankara sessiz ve sakin bir şehirdir. Sabahların uyanıldığında sofralar donatılır ve aile üyeleri bir araya gelir. Toplumumuzda da kahvaltı buluşmaları bir tür ritüeldir aslında. Ailenin en büyüğünün evinde toplanılır ve lezzetli bir sofrada samimi sohbetler gerçekleştirilir. Herkes birbirine olan sevgisini bu sofrada yansıtır. Ancak bazı durumlarda açık havada, doğa ile iç içe bir kahvaltı ihtiyacı duyar bireyler. Böyle anlarda ise en iyi Ankara kahvaltı mekanları konusunun önemi ortaya çıkar. Çünkü en iyi kahvaltı, aynı zamanda en güzel vakitlerin geçmesi anlamına gelir. Sofra ne kadar güzel olursa, sohbetler uzar, zaman akıp gider. Geriye unutulmaz bir hatıra kalır.

Misafir kahvaltıları da meşhurdur. Daha gecesinden başlar telaş. Börekler hazırlanır, gözlemeler dizilir. Kimi zamanda özel misafirler özel mekanlarda ağırlanır. Gideceğimiz mekanın kalitesi ve lezzetleri, misafirimize ya da sevdiğimize verdiğimiz değerin bir göstergesi anlamını taşır. Bu yüzden seçimlerimizde dikkatli olmalıyız. Eğer emin olmadığımız bir kahvaltıcı var ise onu tercih etmemeli, sitemiz üzerindeki güvenilir kahvaltı yerlerine yönlenmelidir.

c)      Mogan Gölü’nde Nerede Kahvaltı Yapılır?

Kahvaltıda manzaranın öneminden daha önce bahsetmiştik. Bun için de deniz ihtiyacı her zaman kendisini hissettirir. Ankara’nın denizi niteliğinde olan Mogan Gölü ise bu ihtiyacı fazlasıyla karşılamaktadır. Doğanın içerisinde eşsiz bir tabloya benzeyen bu yapı, hafta sonları binlerce kişinin akınına uğruyor. Üstelik Ankara kahvaltı mekanları arasında en güzelleri de bu lokasyonda bulunuyor. 2024 yılı için benzersiz bir sofraya kavuşmak istiyorsanız Mogan Gölü’nde kahvaltı iyi bir seçenek.

En iyi serpme kahvaltı mekanları araştırıldığında Ankara bölgesinde çok sayıda işletmenin olduğunu görürüz. Bunda şehrin gastronomiye verdiği önemin payı büyük. Burada yemeklerde lezzet her şeyin önünde geliyor. İkinci planda hizmet üçüncü planda ise fiyatlar öne çıkıyor. EnİyiKahvaltı.com ailesi olarak sizlere özel Ankara kahvaltı mekanları listesi hazırlarken bu faktörleri mutlaka göz önünde bulunduruyoruz. Lezzet her zaman önceliğimiz.

d)      Ankara’da Sabah Ne Yenir?

Ankara köy kahvaltısı ile meşhur bir il. Başkentimizin sabahlarında bu anlamda yiyecek sorunsalı çekmek pek de ihtimal dahilinde değil. Güne güzel başlamak isteyen herkes serpme kahvaltı ile donatılmış bir masada onlarca farklı çeşit arasında ziyafet çekebilir. Kuymak, gözleme, peynir salatası ve zeytin çeşnileri bu alanda olmazsa olmazlardan. Kızarmış ekmeğin üzerine sürülen tereyağının yaydığı koku ise kahvaltı sofralarında mutluluk sebebidir. Sıcak bir çayın ise açamayacağı sohbet yoktur. Kısacası en güzel Ankara kahvaltı mekanları arasından birine gittiğinizde geçen her vaktiniz harcadığını her para karşılığını bulur. Aksi durumda ise boşa giden bir zaman ve havaya atılan para ile karşılaşılmış olacaktır.

e)      Ankara’da Pazar Kahvaltısı Nerede Yapılır?

Ankara’da sıradan bir Pazar kahvaltısı yapmak istiyorsanız Sevgi kafe, Emirgan Sütiş ya da Fige Restoran gibi işletmeleri tercih edebilirsiniz. Ancak aynı lezzetlerden ve konseptlerden sıkıldıysanız ve artık farklı damak lezzetlerine yelken açmanın vaktinin geldiğini düşünüyorsanız o zaman kesinlikle Ankara kahvaltı mekanları 2024 önerilerimizi incelemelisiniz. Tavsiye ettiğimiz tüm kahvaltıcılardan %100 memnuniyet ile ayrılacaksınız. Hatta birçoğu için müdavim olacaksınız.

Ankara Serpme Kahvaltı Mekanları

Ankara serpme kahvaltı mekanları en çok aranan konuların başında gelmektedir. İster hafta için olsun isterse de hafta sonları, güzel ve huzurlu kahvaltılı yapılabilecek yerler merak edilmektedir. Son yıllarda açık büfe konseptli mekanların sayısında artış olsa da 2023 yılında hala serpme konsepti revaçta. Önümüzdeki yıllarda da ülkemizde bu konseptin yaygınlığı devam edeceğe benziyor.

Buranın başkent olması ve öğrenci açısından yüksek nüfusa sahip olması, merkez ve yan bölgelerde çok sayıda kahvaltıcının açılmasına sebep oldu. Şehir genelindeki kahvaltıcıların sayısı hayli fazla. Bazen bu çeşitlilik tercihlerde zorlanılmasına da sebep oluyor. İyiyi seçmek için uğraşırken kötü ile karşılaşılabiliyor. Ankara kahvaltı mekanları önerileri de bu sebepli değerli ve popülerliğini yitirmeyen bir konu. Her gün olmasa da en azından haftada 1 gün açık hava kahvaltı keyfi yapmak isteriz. Ayrıca bu bir tercih değil ihtiyaçtır. Çünkü tüm hafta yoğun tempoda ve streste çalışırız. Bir sabah elde edeceğimiz huzur, tüm haftanın stresine bedeldir.

Ankara kahvaltı mekanları seçerken hem bütçeye uygun olmasına özen gösteriyoruz hem de her türden damak zevkine hitap etmesine dikkat ediyoruz. Bu iki faktör de bireyler için çok önemli. Kimi restoranda lezzet iyi olurken fiyat politikası çok yüksek olabiliyor. Bu tür durumlar kahvaltı tutkunlarının görmek isteyeceği son şeydir. EnİyiKahvaltı.com ailesi bunun için faaliyet gösteriyor. Huzur ve lezzeti bir arada buluşturuyor.

Hattena Hatay Sofrası

Hatay lezzet kültürünü Ankaralılar için sunan bu yöresel mekan, kahvaltıda özlediğiniz farklı menüleri size sunmaktadır. Özellikle klasik kahvaltılardan sıkılan kişiler, Doğu’nun eşsiz lezzetlerini bu mekanda buluyor. Hafta sonları büyük rağbet gören bu mekanda biraz yer bulma sıkıntısı da olduğunu belirtelin.

İLETİŞİM: (0312) 220 20 43

ADRES: Nasuh Akar, Süleyman Hacıabdullahoğlu Cd. 41/A, 06520 Çankaya/Ankara

INSTAGRAM: hattenahataysofrasi

PazartesiKahvaltıcı 8:00 – 00:00 arası açık
SalıKahvaltıcı 8:00 – 00:00 arası açık
ÇarşambaKahvaltıcı 8:00 – 00:00 arası açık
PerşembeKahvaltıcı 8:00 – 00:00 arası açık
CumaKahvaltıcı 8:00 – 00:00 arası açık
CumartesiKahvaltıcı 8:00 – 00:00 arası açık
PazarKahvaltıcı 8:00 – 00:00 arası açık

Bağlıca Tost Vitamin: Lezzetiyle Büyüleyen Kahvaltı Durağı

Ankara sabahları güne çok erken başlayan bir şehir. Çalışan insan yüzdesi şehrin nüfusuna oranla hayli yüksek olunca, sabah erken saatlerde pratik kahvaltı ihtiyacı da fazla oluyor. İşte haftanın 7 günü enerji dolu ve lezzet odaklı bir öğünle güne başlamak için Bağlıca’daki Tost Vitamin en doğru adres. Tamamen tost odaklı aile işletmesi, size daha önce hiç deneyimlemediğiniz türden bir kahvaltı fırsatı veriyor.

Tost kahvaltısında en önemli etkenlerden biri lezzetse diğeri de doyuruculuk oranıdır. Tost Vitamin sunumlarındaki büyük porsiyon ve dolu dolu malzeme ile dikkat çekiyor. Tos denildiğinde aklınıza klasik ev tipi mini sunumlar geliyorsa yanılıyorsunuz. Burada tek bir tost ile yaşayacağınız tokluk hissi abartısız akşama kadar sürüyor.

Tostu kadar yanında verilen içeceklerle de bize göre Tost Vitamin, en güzel Ankara kahvaltı mekanları arasında olmayı hak ediyor. İsteyen tostun yanına taptaze bir çay ile öğününü tamamlarken isteyen sıkma portakalla ya da atom ile enerjisini yükseltir. Eğer bugün canınız tost çektiyse durmayın ve Tost Vitamin adresine uğrayın.

Dışarıda yemek yerken insanlarda “acaba temiz mi” sorunsalı sık yaşanır. Tost Vitamin adresinde böyle bir kaygı yaşamazsınız. Çünkü son derece hijyenik bir mutfağı ve çalışma stilleri var. Her şey gözünüzün önünde ve önünüze gelen menünün sağlıklı ve temiz olduğunu kendi gözlerinizle görüyorsunuz. Kahvaltı tutkunları için bu önemli bir kriter. Özetle Ankara Bağlıca bölgesi kahvaltı arayışlarınızda bugün kesinlikle Tost Vitamin adresine şans verin. Pişman olmayacaksınız.

İLETİŞİM: 0553 805 86 27

ADRES: Bağlıca, 1226. Sk. No 5/A, 06790 Etimesgut/Ankara

İNSTAGRAM: tostvitamin

PazartesiKahvaltıcı 08:30 ile 22:00 saatleri arası açık
SalıKahvaltıcı 08:30 ile 22:00 saatleri arası açık
ÇarşambaKahvaltıcı 08:30 ile 22:00 saatleri arası açık
PerşembeKahvaltıcı 08:30 ile 22:00 saatleri arası açık
CumaKahvaltıcı 08:30 ile 22:00 saatleri arası açık
CumartesiKahvaltıcı 08:30 ile 22:00 saatleri arası açık
PazarKahvaltıcı 08:30 ile 22:00 saatleri arası açık
Ziyaretçi Yorumu: Küçük bir yer biraz daha malzeme bol olabilirdi kavurmalı bazlama denedik kavurma azdı Mezopotamya aldık o bayağı bol malzemeli doyurucu canınız tost çekerse gidersiniz çünkü o civarda 100 TL ye başka alternatifler de var.

Eymir Gölü Bağevi

Eymir bölgesinin eşsiz doğa harikasının içindeki Eymir Gölü Bağevi, hem konaklama hem de sabah kahvaltısı için Ankara’da favori mekandır.

İLETİŞİM: (0312) 490 98 99

ADRES: Eymir Gölü Kenarı, Çankaya Merkez, Çankaya, Ankara, 06830 Gölbaşı/Ankara

INSTAGRAM: eymirbagevi

PazartesiKahvaltıcı 8:00 – 00:00 arası açık
SalıKahvaltıcı 8:00 – 00:00 arası açık
ÇarşambaKahvaltıcı 8:00 – 00:00 arası açık
PerşembeKahvaltıcı 8:00 – 00:00 arası açık
CumaKahvaltıcı 8:00 – 00:00 arası açık
CumartesiKahvaltıcı 8:00 – 00:00 arası açık
PazarKahvaltıcı 8:00 – 00:00 arası açık

 

Ankara Kahvaltı Fiyatları 2024

Bir Pazar kahvaltısının huzur dolu geçmesi için sadece sunumların lezzetli, mekanın güzel ya da ortak alanların hijyenik olması yetmez. Aynı zamanda tüketilen gıdaların afaki fiyatlar ile satılmaması gereklidir. Aksi halde önceki güzel olan şeyler bir anda tüm anlamını yitirir. Ankara kahvaltı fiyatları 2024 konusu da bu sebeple önemlidir. Ortalaması kişi başı 500 ila 1150 TL aralığında iken 1300 – 1500 TL hesap ödemeyi kimse sevimli bulmaz. Ankara kahvaltı mekanları seçimlerinizde mutlaka bu faktörü göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. Zaten en iyi kahvaltı mekanı listelerimiz de bu doğrultuda şekilleniyor. Lezzet kadar bütçenizi de önemsiyoruz.

Her işletmenin kendine has bir fiyat politikası bulunur. Bu gayet doğaldır. Tüketiciler ise aralarında en çok bütçeyi düşündüğünü hissettiği mekanı belirler ve tercihini o doğrultuda şekillendirir. Günümüzde serpme kahvaltı fiyatları biraz pahalı olabilirken köy kahvaltıları daha makul ücretler ile karşımıza çıkıyor. Yöresel ya da organik konseptlerin fiyatı ise bu ikisine oranla daha yüksek olmaktadır. Seçimlerinizi yaparken bu detayları göz önünde bulundurabilirsiniz.

A)     Ankara Serpme Kahvaltı Fiyatları 2024

Ankara serpme kahvaltı fiyatları 2024 yılı için belirlendi. Kişi başı ya da çift kişilik olarak detaylandırılan bu konsepte kalabalığa göre 3 kişi ya da 4 kişi de fiyat belirlenebilmektedir. Her mekanın kendine göre belirlediği farklı tarifler olsa da detaylı araştırıldığında genel ortalamanın kişi başı 500 ila 1150 TL aralığında olduğu görülüyor. Kimi yerde bu rakamlar daha üstüne de çıkabiliyor. Ankara kahvaltı mekanları seçerken bu bilgiyi göz önünde bulundurabilirsiniz.

Diğer bir önemli konu da kahvaltı fırsatlarıdır. Ankaralılar sıklıkla kampanyalı ya da fırsat seçenekli kahvaltı mekanlarını araştırıyor. İşletmeler dönemsel olarak tüketiciler için özel fiyatlar belirleyebiliyor. Ayrıca gruplar için fırsat sunumlar gerçekleştiriliyor. Örneğin açık hava bir mekanda doğum günü buluşması için serpme kahvaltı etkinliği düzenlediğinizde kahvaltıcılar sizlere daha makul oranda fiyatlar sunmaktadır. Net bir bilgi için sitemiz üzerinde bulunan telefon numaralarından mekanları arayarak rezervasyon ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Bu makalelerimiz de ilginizi çekebilir:

B)     Ankara Kahvaltı Fırsatları 2024

Damak zevkine ve sağlıklı yaşama önem verenler için sabah öğünü çok önemlidir. Günün en kaliteli vitaminlerinin alındığı bu süreçte menünün de buna uygun olması beklenir. Farklı ve yöresel sunumlar ile karşılaşan tüketiciler mutlu olur. Zaten menüde mutlaka farklı varyasyonlar bulunmalıdır. Aksi halde evde yapılan sıradan bir kahvaltıdan farkı kalmaz. Elbette bu detayın yanında fiyat unsuru da önemli bir yer kaplar bireyler için. Genelde Ankara kahvaltı fırsatları olarak araştırmalar olur. Çünkü internet üzerinde bazı platformlar kampanyalı kahvaltı menü satışları gerçekleştirebiliyor. Bu da tüketicilerin bütçesine katkıda bulunuyor.

Sitemiz üzerinde bulunan Ankara kahvaltı mekanları ile her bütçeden birey özgün tatlar ile doyasıya bir deneyim yaşayabilir. 7’den 70’e herkesin severek tüketeceği ürünlerden oluşan kahvaltılarda sevdiklerinizle hoş sohbetlere imza atabilirsiniz. Üstelik bunları gayet makul oranlar ile gerçekleştirmeniz mümkün. Tek yapmanız gereken tarzınıza ve damak zevkinize uygun en iyi kahvaltı mekanını seçmek ve ilk fırsatta orayı ziyaret etmek. Devamında size sadece huzur, lezzet ve keyifli dakikalar eşlik edecek. EnİyiKahvaltı.com platformu olarak sizlere unutmayacağınız bir sabah kahvaltısı deneyimlemenizi diliyoruz.

Ankara Merkezde Gidilecek Kahvaltıcılar

Ankara Merkez’de kahvaltı yapabileceğiniz bazı popüler mekanlar şunlardır:

 1. Zeytindalı Kahvaltı ve Cafe:
  • Adres: Gaziosmanpaşa Mahallesi, Kırlangıç Sokak No:18, Çankaya
  • Özellikler: Geniş bir serpme kahvaltı menüsü, taze ve doğal ürünler sunar. Bahçe ortamında keyifli bir kahvaltı deneyimi yaşatır.
 2. Cafemiz:
  • Adres: Arjantin Caddesi No: 19, Çankaya
  • Özellikler: Şık ve rahat bir atmosferde, çeşitli kahvaltı seçenekleri sunar. Özellikle hafta sonu kahvaltıları için tercih edilen bir mekandır.
 3. Big Chefs:
  • Adres: Tunalı Hilmi Caddesi No: 83, Kavaklıdere
  • Özellikler: Modern ve geniş bir kahvaltı menüsü ile bilinir. Hem açık büfe hem de serpme kahvaltı seçenekleri sunar.
 4. Peri Cafe & Restaurant:
  • Adres: Tunalı Hilmi Caddesi, Kavaklıdere
  • Özellikler: Zengin serpme kahvaltı menüsü, taze ve organik ürünler sunar. Hoş bir bahçe ve iç mekan seçenekleri mevcuttur.
 5. Vog Amore:
  • Adres: Bestekar Sokak No: 70/A, Kavaklıdere
  • Özellikler: Şık bir ortamda, çeşitli kahvaltı seçenekleri ve taze kahveler sunar. Farklı kahvaltı tabakları ile bilinir.
 6. Cinnah Kahvaltı:
  • Adres: Cinnah Caddesi No: 53, Çankaya
  • Özellikler: Geleneksel Türk kahvaltısının yanı sıra, yöresel lezzetler de sunar. Serpme kahvaltı ile zengin bir kahvaltı deneyimi sağlar.

Bu mekanlar, Ankara Merkez’de keyifli ve lezzetli bir kahvaltı yapmak isteyenler için ideal seçenekler sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu