Zamlı Alkol Fiyatları 2023 | Bu Ay Alkol Ne Kadar Oldu?

Zamlı alkol fiyatlarını güncel olarak takip edebileceğiniz tüm önerileri vereceğiz. Türkiye içki fiyatları, KDV ve ÖTV gibi vergi kaynaklı olarak oldukça yüksek. Güncel fiyatları şimdi takip edin…

Türkiye’de alkole gelen zamlar sonrasında tüm çeşitlerin fiyatları arttı! Alkol çeşitleri içerisinde viski, rakı, bira, votka ve şarap fiyatları ne kadar? Sizler için rehber bir içerik hazırladık!

Zamlı alkol fiyatlarını güncel olarak takip edebileceğiniz tüm önerileri vereceğiz. Türkiye içki fiyatları, KDV ve ÖTV gibi vergi kaynaklı olarak oldukça yüksek. Güncel fiyatları şimdi takip edin…

Viski Fiyatları

Zamlı alkol fiyatları incelemesinde ilk olarak viskiye yer vereceğiz. Viski, yüzyıllardır insanlar tarafından tüketilen ve karakteristik özelliğiyle ön planda olan bir içkidir. Genel olarak tahıl ya da malt kökenli olacak şekilde üretiliyor. Peki, viski fiyatı ne kadar? Jack Daniel’s, Chivas Regal fiyatları için detaylar şu şekilde.

Viski fiyatları, marka, miktar ve türe göre belirleniyor. Ülkemizde ise ek olarak vergiler söz konusudur. Alkolden alınan vergilerin yüksek olması, viski fiyatının da yüksek olmasına neden oluyor.

Viski fiyatları bağlantısını ziyaret ederek güncel fiyat listesini takip edebilirsiniz.

Rakı Fiyatları

Zamlı alkol fiyatlarına rakı ile devam edelim. Rakı, Türkiye’nin geleneksel içkilerinden birisi olarak kişiler tarafından hala çokça talep ediliyor. Güncel rakı fiyatı ise büyük zamdan sonra oldukça yüksek. Tekirdağ, Beylerbeyi, Efe, İzmir rakısı ne kadar? Sizler için inceledik!

Rakı, üzüm posası ya da buğday gibi tahıl kökenli ürünlerin fermantasyonu ile üretiliyor. Rakı fiyatları ise yukarıda saydığımız markaların kendi fiyat politikalarına göre belirlenmektedir.

Rakı fiyatları bağlantısıyla güncel fiyatları şimdi öğrenebilirsiniz!

Votka Fiyatları

Votka, alkol tüketicilerinin yoğun olarak tercih ettikleri bir başka alkol çeşidi. Bu nedenle zamlı alkol fiyatları 2023 listesi incelenirken votkaya ayrı bir parantez açmak gerekir. Votka, nötr bir tada sahipken genelde soğuk ülkelerde yoğun olarak tercih ediliyor.

Çeşitli kokteyllerin yanında alkol desteği de sağlayan votkanın fiyatı; Gilbey’s, İstanblue, Absolute gibi markalar özelinde belirlenir.

Votka fiyatları listesini takip etmek için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Bira Fiyatları

Binlerce yıllık geçmişe sahip ve hemen her dönemin en popüler içkilerinden birisi de biradır. Zamlı alkol fiyatları merak edildiğinde en çok bira araştırılıyor. Çünkü diğer alkol çeşitlerine göre fiyatının ucuz olması, bundaki en büyük etken…

Güncel bira fiyatları; hammadde fiyatlarına bağlı olarak değişse de Türkiye’de vergiler de fiyatların yükselmesinde oldukça etkilidir. Örneğin Efes, Tuborg, Carlsberg, Amsterdam, Bremen gibi markalar arasında ciddi fiyat farkları mevcuttur.

Bira tüketicisi iseniz, güncel fiyatları yukarıda verdiğimiz öneri bağlantılar aracılığıyla alkol fiyatları 2023 listesini takip edebiliyorsunuz.

Şarap Fiyatları

Son olarak sıkça tüketilen başka bir alkol çeşidi ile devam edelim: Şarap!Güncel zamlı alkol fiyatları, elbette şarabı da etkiledi. Ancak şarap fiyatını doğru bir şekilde bulabilmek neredeyse imkânsız.

Şarap fiyatları Migros ve CarrefourSA gibi marketlerde değişebiliyor. Ancak genel olarak tüm Türkiye’de olduğu gibi aşağı yukarı Tekel tavsiye satış fiyatı geçerlidir. Güncel şarap fiyatlarıBuzbağ, Kavaklıdere, Diren, Doluca, Akdeniz İncisi gibi markalar arasında değişiklik gösteriyor.

Bu içerikte sizler için zamlı alkol fiyatları 2023 listesini açıkladık! Yakın zamanda alkole yeniden zam gelmesi beklense de artık güncel fiyatları takip edebileceğiniz önerilere sahipsiniz. Şarap, Bira, Votka, Rakı ve Viski fiyatlarını bu şekilde takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu