Kahvaltı Mekan ÖnerileriAntalya Kahvaltı Mekan Önerileri

Supla Ev Yemekleri ve Kahvaltı Salonu

Supla Ev Yemekleri ve Kahvaltı Salonu Antalya Muratpaşa bölgesinde hizmet veren ve şehrin dokusuna uygun hoş mimarisiyle kahvaltı severleri kendine hayran bırakan bir işletme. Hafta sonu huzur arayan ve midesine güzel ürünler göndermek isteyen herkes için ilk tercih noktası Supla mekanıdır. Ağaçlarla kaplı bir bahçede masalar tam bu ağaçların altına atılmış. Nefes aldığınızı hissediyorsunuz burada. Bazı insanlar için kahvaltı demek sadece lezzet şöleni değildir. Yeşilin doğanın ağacın olduğu bir yerdir. Nefes almak, doğayı hissetmek ve tüm haftanın yorgunluğunu atmaktır.

Dekorasyonu ve fiziki özellikleri kadar sunumu için de beş yıldızlı dersek abartmış olmayacağız. Minik ver şirin tabaklar ile donatılan masanın ortasına geniş ve ahşap bir peynir tabağı geliyor. Buraya aç gelen kesinlikle doyarak çıkmaktadır. Diğer bir husus da tazeliğe verdikleri önem. Tadımladığımız tüm ürünlerde bunu hissettik. Domatesin kokusu, peynirin tadı, kaymağın lezzeti gayet yerindeydi. Evet, Supla Ev Yemekleri ve Kahvaltı Salonu, Antalyalı kahvaltı tutkunları için tavsiye edeceğimiz bir mekan.

Supla Ev Yemekleri ve Kahvaltı Salonu Menü

Kahvaltı konusunda Muratpaşa ilçesinin gözbebeği olan Supla, serpme kültüründe çok etkili olduklarını söyleyebiliriz. Buraya gelindiğinde kesinlikle serpme siparişi verilmeli. Hem doyuruculuk yönünden hem de lezzet yönünden istenilen seviyeyi rahatlıkla karşılıyor. Her ürün özenle seçilmiş ve her üründe organik konsept yakalanmaya çalışılmış. Bunun yanına bir de çay sınırsız olunca uzayan saatlerde bir öğün yaşamak mümkün oluyor.

Bist Bahçe
 1. Yöresel tereyağı
 2. Peynir tabağı (Çeçil, Ezine, İnek)
 3. 3 çeşit ev yapımı reçel
 4. Nutella
 5. Söğüş tabağı (Zeytinyağlı)
 6. 3 çeşit zeytin
 7. Pişi
 8. Sigara böreği
 9. Patates kızartması
 10. Nutella
 11. Omlet
 12. Bal kaymak
 13. Puf böreği
 14. Şakşuka

Supla Ev Yemekleri ve Kahvaltı Salonu kahvaltının yanı sıra ev yemekleri sunumlarıyla da güzel bir seçenek oluşturuyor. Öğleden sonra uğradığınız sıcacık anne eli değmiş gibi menüler ile açlığınızı giderebilirsiniz. Ayrıca sipariş uygulamaları üzerinden de sipariş oluşturabileceğinizi belirtmek isteriz.

supla-ev-yemekleri-ve-kahvalti-salonu-1
Supla Ev Yemekleri ve Kahvaltı Salonu

Supla Ev Yemekleri ve Kahvaltı Salonu Fiyat

Günümüzde artık bireyler için kahvaltıcı fiyatları önemli bir hal almış durumda. Zira artan enflasyon ve hayat pahalılığı, tüketicileri daha makul ve bütçe dostu oranlara sahip kahvaltı mekanlarına yönlendiriyor. Antalya Muratpaşa ilçesinde çok sayıda sabah öğünü tüketilecek mekan olsa da fiyatlar biraz yüksek. Bunların arasında Supla Ev Yemekleri ve Kahvaltı Salonu, ideal bir politikayla hizmet veriyor. Zaten bu misyonlarıyla haftanın her günü tam kapasite çalışıyorlar.

Serpme kahvaltı ne kadar diye merak edenler için belirtelim. 2 kişilik bir sipariş oluşturduğunuzda ortalama 175 TL gibi bir bedel ödemeniz gerekiyor. Anlık olarak fiyat değişimlerinin de görülebileceği unutulmamalı. Diğer yandan 3 kişi giderseniz çift kişilik serpme kahvaltının fazlasıyla doymaya yeterli olacağını belirtelim. Böylece maliyetlerinizi ciddi oranda düşürmüş olacaksınız.

Supla Ev Yemekleri ve Kahvaltı Salonu Açık mı?

Mekan haftanın her günü sabah 09:00’da kapılarını açıyor. Bölgenin sevilen bir işletmesi olduğu için daha ilk dakikalarda dolmaya başlıyor. Zaten burayı daha önce deneyimleyenler mutlaka müdavimi olmaktadır. Çalışma saatlerini merak edenler için de bir tablo hazırladık. Bu bilgiler ışığında gidebilirsiniz.

Pazartesi09:00 ile 21:00 saatleri arasında mekan açık
Salı09:00 ile 21:00 saatleri arasında mekan açık
Çarşamba09:00 ile 21:00 saatleri arasında mekan açık
Perşembe09:00 ile 21:00 saatleri arasında mekan açık
Cuma09:00 ile 21:00 saatleri arasında mekan açık
Cumartesi09:00 ile 21:00 saatleri arasında mekan açık
Pazar09:00 ile 21:00 saatleri arasında mekan açık

 

Adres: Şirinyalı, Lara Cd. No:34/1, 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon: (0242) 316 18 18

Web Site: suplaevyemekleri.eatbu.com

 

İlginizi çekebilir: Tuzu Biberi Alsancak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu