Kahvaltı Mekan ÖnerileriBursa Kahvaltı Mekan Önerileri

Şeke Kır Bahçesi

Şeke Kır Bahçesi mekanı için şehrin en geniş yeşillikli bahçesi olduğunu belirtebiliriz. TÜYAP fuarı yakınlarında işletme, kahvaltı adına harika detaylar veriyor insanlara. Özel mimari tasarımı ve alanıyla da çok sayıda aktivite ve etkinliğe burada imza atılıyor. Özellikle de yaz sezonunda akşamları çok sık büyük düğün organizasyonları yapılıyor. Bizler kahvaltı kısmını detaylandıracağız bu yazıda. Şeke’ye yaz kış gelebilirsiniz. Yazın geniş bahçesinde ferah bir serpme, kışın da otomatik kapanır alanıyla köy kahvaltısı yapma seçenekleriniz var. Ne yenir? Ne kadara yenir? Nasıl gidilir? İşte detaylar…

Şeke Kır Bahçesi Kahvaltı

Güzel bir Bursa kahvaltıcısı mı arıyorsunuz? Lezzeti, tadı, çeşidi güzel olsun mu istiyorsunuz? Şeke Kır Bahçesini önereceğiz o halde sizlere. Bursa, metropol bir şehir ve her yeri betonarmeler ile dolu. Nefes alınabilecek yer sayısı oldukça az. Şeke mekanının en büyük özelliği de çok geniş bir bahçede nefes alma fırsatını doğuruyor. Kahvaltıda bu önemlidir. Sıkış pıkış masalarda ürünler istediği kadar lezzetli olsun sizleri keyifsiz edecek bir faktör olur. Ayrıca çocuklu ailelerinde geniş ve onların oyun oynayabileceği bir fiziki özelliklerinin de bulunması, o kahvaltıcıya artı değer katar. Tüm bu bilgiler bir araya gelince Şeke en iyi Bursa kahvaltıcıları içine giriyor bizim nezdimizde. Güvenle, keyifle ve lezzetle gelebileceğiniz bu mekanı deneyiniz.

Şeke Kır Bahçesi Kahvaltı Menü

Geniş bir serpme kültürüne sahip Şeke. Masanızda çatal bıçak koyacak yer bulmakta dahi zorlanabiliyorsunuz. Ama bu bolluk tamamen göz boyama amacıyla çeşitlendirilmemiş. Lezzet seviyesinde her biri özel hazırlanmış Kahvaltı lezzetiyle bizden 10/9 puan aldı işletme. 1 puan kırmamızın sebebi de sadece çayın termos ile gelmesiydi. Böyle güzel bir sunuma en azından çaydanlık ya da semaver beklentimiz oluştu çünkü.

Bist Bahçe
seke-kir-bahcesi-2
Şeke Kır Bahçesi

Şeke Kır Bahçesi Kahvaltı Fiyat

Fiyat her kesimin merak ettiği bir detay. Evet, Şeke Kır Bahçesi Bursa’nın en değerli kahvaltıcılarından biri. Zaten gördükleri ilgi de bunu tasdikler nitelikte. Fakat fiyat konusunda çok da makul olduğunu söylemek, gerçekçi olmaz. Bu yönden eleştirilerimizi ilettik. 1 kişi burada doyarak kalktığında 250 TL dolaylarında bir hesap ödüyor. Çift kişilik serpme isteyince rakamlar biraz düşse de yine ortalamanın üzerinde.

Şeke Kır Bahçesi Nerede?

Bursa’nın Osmangazi ilçesi sınırları içerisinde. Altınova mahallesine bağlı. TÜYAP fuar alanına çok yakın olduğunu belirtelim. Araç ile gelecekseniz hiç park sorunsalı yaşamazsınız. Geniş ve büyük otoparkı mevcut. Ayrıca TÜYAP’a gelen her türlü toplu taşıta binebilirsiniz. Sonrasında kısa bir yürüyüş yapmanız yeterli oluyor.

Adres: Altınova Mahallesi Tüyap karşısı, Fuar Cd. no:16, 16250 Osmangazi/Bursa

Telefon: (0 224) 211 19 84

Instagram: sekebahce

Web Sitesi: sekebahce.com.tr

Şeke Kır Bahçesi Açık mı?

Bugün Şeke Kır Bahçesi mekanı açık. Hatta haftada 7 gün her sabah açık. Kahvaltı saatleri için ideal olan sabah saat 8 ile öğlen 14 arası gitmeniz. En taze sunumlar bu aralıkta çıkıyor. Sonrasında diğer öğünlere odaklanılıyor daha çok.

Pazartesi08:30 ile 22:30 saatleri arasında mekan açık
Salı08:30 ile 22:30 saatleri arasında mekan açık
Çarşamba08:30 ile 22:30 saatleri arasında mekan açık
Perşembe08:30 ile 22:30 saatleri arasında mekan açık
Cuma08:30 ile 22:30 saatleri arasında mekan açık
Cumartesi08:30 ile 22:30 saatleri arasında mekan açık
Pazar08:30 ile 22:30 saatleri arasında mekan açık

 

 

İlginizi çekebilir: Bursa Kahvaltı Fiyatları 2022: Bütçe Dostu Kahvaltıcılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu