Piknik Alanları ÖnerlileriMangal Yerleri Önerileri

Polonez Garden Piknik Alanı

Polonez Garden Piknik Alanı, tüm haftanın stresinden yorulan ve hafta sonları huzurlu bir gün geçirmek isteyen herkesin buluşma noktası. Geniş ve yemyeşil alanı ile gerek bireysel gerekse de kalabalık aileler için harika bir alternatif oluşturuyor. Sabahları serpme kahvaltı sunumlarıyla lezzet şölenine imza atıyorlar. Kalabalık çeşitleriyle masayı donatıyorlar. Sınırsız çayından peynir çeşitlerine, reçellerden sıcak gözlemelere kadar geleneksel kahvaltı sofrasında olması gereken her şey masanıza geliyor.

Öğlene doğru kahvaltı konsepti yerini yavaş yavaş et ve mangal keyfine bırakıyor burada. Polonez Garden Piknik Alanı, mangal yapmak isteyenlerin haftanın yedi günü uğrak noktası. Betondan bunalan İstanbullular buraya gelerek temiz ve ferah bir günün kapılarını aralıyor. Burada iki tür mangal seçeneğiniz var. İlki mekan size mangalınızı yakıp getiriyor ve etlerinizi kendiniz pişirip sevdiklerinize ikram ediyorsunuz. Pratiklik yönünden ve mangal keyfini yaşamak için iyi bir seçenek.

Polonez Garden Piknik Alanı içerisinde yapabileceğiniz diğer bir şey ise mangala da karışmayarak etlerinizi işletmenin pişirip servis etmesi istiyorsunuz. Çünkü kimi birey bununla uğraşmak istemez ve hizmet görmek ister. Bu tür durumlar için de işletme gayet güzel bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca mekanda içeride ve bahçede oturma seçenekleri var. Bahçe kısmında bir tür kır havası mevcut. Kendinizi doğanın içinde hissediyorsunuz.

Bist Bahçe
polonez-garden-piknik-alani-1
Polonez Garden Piknik Alanı

Polonez Garden Piknik Alanı Özellikleri

Polonezköy bölgesi bilindiği üzere mangal ve piknik konseptiyle meşhur. Bu konuda hizmet veren çok sayıda özel işletme var. Polonez Garden Piknik Alanı da bunlardan birisi. Tesis özellikleri itibariyle piknik ve mangal konseptinde iyi seviyedeler. Bu tür bir gün geçirmek isteyen insanlar için güzel seçenekler sunuyor. Özelliklerini birkaç maddede belirtmek mümkün.

  1. Yeşil alan yönünden gayet güzel bir seviyeye sahip. Doğa ile iç içe olduğunuz hissini fazlasıyla veriyor.
  2. Yeşil alan içerisinde güneş altında gölgelik bir alan isteyenler için çardaklar bulunuyor. Böylece sıcak havalarda da keyifli bir mangal sürecini yaşayabiliyorsunuz.
  3. Çocuklar da bu mekanda düşünülmüş. Ufak olsa da keyifle oynayabilecekleri bir park alanı bulunuyor. Sizler mangal keyfinizi yaparken çocuklarınız da hoş vakit geçirebilir.
  4. Uzanıp haftanın yorgunluğunu atabileceğiniz hamaklar bulunuyor. Hoş bir detay olarak ilgimizi çekti.

Polonezköy bölgesinde piknik ve mangal yapmak isteyenler için bu mekanı EnİyiKahvaltı.com olarak öneriyoruz. Fiziki özellikleri kadar güler yüzlü hizmetiyle de gelenler tarafından hoş karşılanıyor. Fiyat yönünden bölgenin oranlarıyla ideal seviyede. Ürünlerinizi kendiniz getirdiğinizde sadece mangal ve hizmet ücreti ödüyorsunuz.

Polonez Garden Piknik Alanı Açık mı?

Bölgede haftanı yedi günü hizmet veriliyor. Hafta içi piknik yapan sayısı biraz az olsa da cumartesi ve pazar günleri boş yer bulmak çoğu zaman zor olabiliyor. Bu da bizlere rezervasyonun önemini gösteriyor. Hafta içi rezervasyon imkanı sunuyor Polonez Garden Piknik Alanı. Ancak diğer günlerde böyle bir imkan yok. Bu sebeple erken gelinmesini öneriyoruz. Çalışma saatlerini ise bir tablo halinde sunduk.

Pazartesi09:00 ile 22:00 saatleri arasında açık
Salı09:00 ile 22:00 saatleri arasında açık
Çarşamba09:00 ile 22:00 saatleri arasında açık
Perşembe09:00 ile 22:00 saatleri arasında açık
Cuma09:00 ile 22:00 saatleri arasında açık
Cumartesi08:00 ile 22:00 saatleri arasında açık
Pazar08:00 ile 22:00 saatleri arasında açık

 

Adres: Cumhuriyet, A, Beykoz Cd. No:6, 34829 Beykoz / İstanbul

Telefon: 0 552 666 77 88

Web Site: PolonezGarden.com

 

İlginizi çekebilir: Kaymakçı Yoğurtçu Hasan – Kemeraltı’nın Tarihi Kahvaltıcısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu