Kahvaltı Mekan ÖnerileriAntalya Kahvaltı Mekan Önerileri

Pablito Bistro

Pablito Bistro mekanı, günün her saatine özgün bir yemek sunuma sahip. Sabah öğünleri için de kendilerine has tarzda bir serpme hizmeti gerçekleştiriyorlar. Bir de buna eşsiz güzellikte manzarası eklenince buraya gelip de iştahlanmamak elde değil. Eğer siz de lezzetli olduğu kadar güzel bir manzaraya sahip mekan olsun diyorsanız burası harika bir alternatif oluşturuyor.

Antalya’da sabah kahvaltısında ne yenir diye merak edenler için birbirinden güzel seçenekler var. Tüketicilerin her türlü talebine uygun bir karşılığı kolayca bulmak mümkün. Burası en çok da manzarasıyla bireyleri cezbetmektedir. Doğa ile iç içe oluşu açık havada kahvaltı hissini fazlasıyla tattırıyor gelen kişilere.

Kahvaltı servislerine de değinmekte fayda var. Pablito Bistro kahvaltıcısında serpme konsepti çok yoğun bir çeşitliliğe dayanmıyor. Az ama özel lezzetler ikram ediyorlar. Sundukları gıdaların da doğal ve sağlıklı olmasına özen gösteriyorlar. Peynirden reçellere, bal kaymaktan gözlemeye kadar lezzetlerinden o doğallık hissini fazlasıyla alıyorsunuz.

Bist Bahçe

Fiziki mekan özelliklerini incelediğimizde gözümüzden kaçmayan önemli bir detay da açık ve kapalı alan çocuk parkaları bulunması. Kalabalık aileler huzurlu bir kahvaltı yaparken çocukları bu güvenli oyun alanlarında keyifli vakit geçirebilir. Çocuk parkları minik bireylerin güvenliği düşünülerek özenle hazırlanmış. Bu da aileler için güzel bir güven detayı oluşturuyor.

Pablito Bistro Menü

Pablito Bistro menü bakımından kahvaltıda az ama lezzetli ürün tüketmek isteyenlere doğrudan hitap etmektedir. Çoğu sunum Anadolu’dan özel olarak getirtilmektedir. Burada yapay gıda ürünleri bulmak imkansız. Zira işletme sahibi gıdada insan sağlığına çok önem verdiğini belirtti. Serpmelerinde ne gibi sunumlar var şimdi de onları listeleyelim.

 1. Süzme çiçek balı (Siirt)
 2. Yaş sucuk (Aydın)
 3. Manda kaymağı (Afyon)
 4. Acılı long peyniri (Taze sütten yapılıyor)
 5. Siyah sele zeytin (Gemlik)
 6. Örgü peynir (Malatya)
 7. Yeşil kırma zeytin
 8. Pastırma
 9. Hindi füme
 10. Haşlanmış yumurta
 11. Tereyağı
 12. Söğüş tabağı
 13. Reçeller

Görüleceği üzere menülerinde ağırlıklı olarak yöresel ve doğal lezzetler ön plana çıkmaktadır. Buna ek olarak sıcak Northlander ekmeği servis ettiklerini belirtelim. Ayrıca çay konusunda da sınırsız ikramda bulunuyorlar. Kısacası bir kahvaltıyı ‘en iyi’ yapan her türlü detayı burada buluyorsunuz.

pablito-bistro-1
Pablito Bistro

Pablito Bistro Nerede?

Daha önce buraya gelmeyen ve Pablito Bistro nerede? diye merak edenler için kısaca bir lokasyon bilgisi sunalım. Mekan, Antalya’nın Muratpaşa bölgesinde yer almaktadır. Lara caddesindeki bu yer ulaşım yönünden oldukça seçeneğe sahip. Dilerseniz de kendi aracınız ile gelebilir ve işletmenin özel otoparkında yer bulabilirsiniz. Üstelik otopark kısmını kullanmanın ücretsiz olduğunu da belirtebiliriz.

Kahvaltı için haftanın 7 günü buraya gelebilirsiniz. Mekan kapılarını saat 08:00’da açıyor ve öğlene kadar kesintisiz kahvaltı hizmeti sağlıyor. Geç kahvaltı için de ideal sunumları ve menüleri mevcut. Saat yaklaşık 02:00’a kadar kahvaltı bulabilirsiniz. Hafta sonları yoğun olduğu için önceden rezervasyon yaptırmanız yerinde bir karar olacaktır. Ayrıca hangi saatlerde açık olduğunu da aşağıda bir tablo ile özetledik.

Pazartesi08:00 ile 23:00 saatleri arasında açık
Salı08:00 ile 23:00 saatleri arasında açık
Çarşamba08:00 ile 23:00 saatleri arasında açık
Perşembe08:00 ile 23:00 saatleri arasında açık
Cuma08:00 ile 23:00 saatleri arasında açık
Cumartesi08:00 ile 23:00 saatleri arasında açık
Pazar08:00 ile 23:00 saatleri arasında açık

 

Adres: Şirinyalı, Lara Cd. No:24, 07100 Muratpaşa/Antalya

Telefon: 0 242 316 20 40

Web Site: pablitobistro.com

 

İlginizi çekebilir: Deniz Kozanlı – Serpme Kahvaltıda Kadın Eli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu