Kahve Mekan Önerileri

Noondört Coffee | Kahve Molalarınız İçin Harika Bir Yer

Noondört Coffee mekanı Hatay semtinin ara sokaklarında bulunan ve henüz keşfedilmemiş harika kafelerden birisi. Keşif kemanı arayanlar için güzel bir seçenek. Eski bir müstakil evin dekore edilerek yapıldığı bu işletmede geniş bir bahçe bulunuyor. Özel kahve spesiyallerinin ve soğuk meşrubatların sunulduğu bu yerde aperatif olarak atıştırmalık yapabileceğiniz soğuk sandviçler ve lezzetli tatlılar bulunmaktadır.

Bahçesindeki palmiye ağaçları alana gölgelik ve serinlik katıyor. Sessiz ve sakin avlusunda güzel bir kahve ile güne başlayabilirsiniz. Yanına söyleyeceğiniz tatlı da enerjinize enerji katacaktır. Kahvaltı bulunmuyor. Ama aperatif sunumları da yok değil. Daha çok atıştırmalıklardan oluşuyor menüleri. Temel konseptlerinin kahve üzerine kurulduğunu belirtelim. Eğer kahve tutkunuysanız memnun ayrılacağınız bir yer Noondört Coffee.

Noondört Coffee Menü

Kahve tutkunları İzmir’de keşif kahve mekanı arayışı içerisine girer çoğu zaman. Konum olarak gezerek keşfedebileceğiniz bir yer değil burası. Verdiğimiz adresten doğruca gidebileceğiniz bir yer. İçerisinde haftanın belli günlerinde farklı aktiviteler olmaktadır. Bizim gittiğimiz günde kitap mezatı yapılıyordu ve oldukça eğlenceli bir süreç yaşadık. Bir yandan kahvemizi yudumlarken diğer yandan da mezatın keyfini çıkardık. Söyleşiler, sergiler ve sanat adına birçok aktiviteye de burada ulaşabiliyorsunuz.

Bist Bahçe

Menülerinde ağırlık olarak kahve çeşitleri öne çıkıyor. İkinci ön plana çıkan şey ise tatlıları. Her iki sunumda da başarılar. Gelmişken soğuk bir gazoz da deneyebilirsiniz burada. Tatlı ile güzel bir ikili oldukları kesin.

Noondört Coffee Fiyatları

Keşif mekanlarında kahve fiyatları çoğu zaman yüksek olsa da bu durum Noondört Coffee için geçerli değil. İdeal rakamlara üst düzey sunumlar gerçekleştiriyorlar. Tatlıları da her gün kendileri taze taze üretiyorlar. Mevsiminde olmayan bir meyvenin tatlı ya da içeceğini yapmamayı prensip edinmişler burda. Yediklerinizden ve içtiklerinizden bu sebeple lezzet alıyorsunuz.

noondort-coffee-7
Noondört Coffee

Noondört Coffee’de filtre kahveyi 27 TL’den içebilirsiniz. Türk kahvesi de keza 24 TL ile satışa sunuluyor. Tatlıların fiyatları ise 20 TL’den başlıyor türüne göre 40 TL’ye kadar yükseliş gösteriyor. Çay yok ama gazoz iyi bir seçenek ve o da 14 TL’den satılıyor. Görüldüğü gibi ideal bir kafe burası. Tercihlerinizde gönlünüz ferah olsun.

Noondört Coffee Nerede?

Hatay sınırları içerisinde yer alan bu mekan ara sokakta bulunmaktadır. Sahilden bir üst sokağa çıktığınızda ara sokaktan 50-100 metre tırmanmanız gerekecek. Araç park edecek yer bulmakta biraz zorluk çekebilirsiniz. Bu nedenle ya aşağı bölgeye park edip yukarı yürüyün ya da yaya olarak gelmeye özen gösterin.

Adres: Çankaya, Ayşe Mayda Sk. No: 14, 35280 Konak/İzmir

Telefon Numarası: (0 232) 245 19 09

Instagram Adresi: noondortcoffee

Noondört Coffee Açık mı?

Kafe her gün açık. Kapalı oldukları bir gün yok. Sabahları 11’e doğru hizmete başlıyorlar. Akşam geç saate kadar hizmetlerine kesintisiz olarak devam ediyorlar. Günün her saati gelerek kahve içebilir, sessiz avlusunda kitap okuyabilir ya da sevdiklerinizle açık terasında uzun uzadıya sohbetler edebilirsiniz. Denemekten pişman olmayacağınız sayılı İzmir keşif mekanlarından birisi burası. Tavsiye ediyoruz.

Pazartesi11:00 ile 23:00 saatleri arasında mekan açık
Salı11:00 ile 23:00 saatleri arasında mekan açık
Çarşamba11:00 ile 23:00 saatleri arasında mekan açık
Perşembe11:00 ile 23:00 saatleri arasında mekan açık
Cuma11:00 ile 23:00 saatleri arasında mekan açık
Cumartesi11:00 ile 23:00 saatleri arasında mekan açık
Pazar11:00 ile 23:00 saatleri arasında mekan açık

 

 

İlginizi çekebilir: Kadıköy Kahvaltı Mekanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu