Kahvaltı Mekan ÖnerileriÇanakkale Kahvaltı Mekan Önerileri

Madam Eleni Bağ Evi

Madam Eleni Bağ Evi, geniş ölçekli bir arazi üzerine konumlandırılmış ve temelde otel konseptine sahip bir işletmedir. Dışarıdan gelen ziyaretçilerine ise harika serpme kahvaltı seçenekleri sunuyor. Çok şirin bir bahçesi var. Yemyeşil çimenlerin üzerine masalar ile donatmışlar. Aynı güzellikleri sofrada da görebiliyoruz. Bütün hafta iş ve koşturma stresinden yoruldunuz ve bir nebze olsun huzurlu bir yer mi arıyorsunuz? İşte Madam Eleni kahvaltı ve manzara seçeneğiyle sizlere bu talebinizi karşılamayı vadediyor.

Çanakkale kahvaltıcı yönünden zengin çeşitliliğe sahip olsa da en iyi diyebileceğimiz mekan sayısı azdır. Madem Eleni Bağ Evi de bunların arasında yer alıyor. Buna konumunu, fiziki özelliklerini, hizmet kalitesini, mekan hijyenini ve elbette sunumlardaki lezzetlerini örnek olarak gösterebiliriz. Tek handikap olarak fiyat politikaları ama bunu aşağıda daha detaylı anlatacağız.

Madam Eleni Bağ Evi Serpme Kahvaltı

Burada da son yılların en önemli kahvaltı kültürü olan serpme konsepti uygulanıyor. Tek kişilik isteyenlere de tercihe dayalı olarak tabak kahvaltı konsepti de sunulmaktadır. Ama böylesine güzel ve huzurlu bir mekana gelmişken sofrayı donatmamak olmaz. Hele ki hakkını fazlasıyla verdikleri düşünüldüğünde bunun en iyi seçenek olduğunu söyleyebiliriz.

Bist Bahçe

Tesisin butik bir havası var. Gerek kalınacak yerleri gerekse de kahvaltı sundukları bahçeli bu şekilde. Geniş bir çimenlik alana sahip olması çocuklu aileleri de cezbediyor. Nitekim cumartesi ve Pazar sabahlarında bolca kalabalık aile görürsünüz. İşletme sahibi ile uzun uzadıya sohbet ettik. Müşteri memnuniyetini çok önemsediklerini belirttiler. Bize de gönül rahatlığıyla gelebilirsiniz demek kalıyor.

madam-eleni-bag-evi-1
Madam Eleni Bağ Evi

Madam Eleni Bağ Evi Menü

Burada 40 çeşit bir serpme kahvaltı ile karşılaşacağınızı düşünüyorsanız ya da böyle bir beklentiniz var ise şimdiden hiç tavsiye etmeyelim. Zira Madam Eleni Bağ Evi kahvaltıcısında sadeliğe önem veriliyor. 40 çeşit menü sunup tabaklarda ürünlerin kalmasındansa az çeşit ile yüksek lezzet kalitesini yakalamak istiyorlar. Bunu başarıyorlar da. Menüde neler olduğuna gelin bir göz atalım…

  • Glutensiz ekmek
  • Seramikte omlet
  • Sıcak börek
  • Yeşil ve siyah zeytin
  • Bal kaymak
  • Peynir tabağı
  • Çemen
  • Manda yoğurdu
  • Sınırsız çay
  • Domates salatalık tabağı

Madam Eleni Bağ Evi Kahvaltı Fiyatı

Madam Eleni kahvaltısı kişi başı tarifesiyle ücretlendirilmektedir. Eğer ki iki kişi serpme kahvaltı isterseniz ortalama 300 TL ile 400 TL arasında bir fiyat ödersiniz. 6 – 12 yaş arası çocuklara da %50 indirim uyguladıklarını belirtelim.

Madam Eleni Bağ Evi İletişim

Burada konaklama imkanınız da var. Dilerseniz hafta sonunuzu burada geçirebilir, aynı zamanda hoş bir kahvaltı deneyimi de yaşayabilirsiniz. Rezervasyon yaptırmak isterseniz aşağıya iletişim bilgilerini yazdık.

Adres: Alaybey kocamış deresi mevkii no:10, 17000 Bozcaada/Çanakkale

Telefon: 0 505 766 59 95

Web Site: Madam Eleni Bağ Evi & Kahvaltı

Madam Eleni Bağ Evi Açık mı?

Turizm tesisi olduğu için 7/24 aktif hizmet veriyorlar. Fakat dışarıdan kahvaltı için sabah gelmeniz gerekiyor. Kahvaltı yapabileceğiniz saatleri bir tablo halinde sunduk. Gelmeden önce de mekanı arayarak bilgi isteyebilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun dileriz.

Pazartesi09:00 ile 14:00 saatleri arasında kahvaltı var
Salı09:00 ile 14:00 saatleri arasında kahvaltı var
Çarşamba09:00 ile 14:00 saatleri arasında kahvaltı var
Perşembe09:00 ile 14:00 saatleri arasında kahvaltı var
Cuma09:00 ile 14:00 saatleri arasında kahvaltı var
Cumartesi09:00 ile 14:00 saatleri arasında kahvaltı var
Pazar09:00 ile 14:00 saatleri arasında kahvaltı var

 

 

İlginizi çekebilir: Eski Kafa Kuşadası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu