Kahvaltı Mekan ÖnerileriManisa Kahvaltı Mekan Önerileri

Keyfin Kahyası: Doğanın Kalbinde Bir Kahvaltı Durağı

Güzel manzarası, doğa ile iç içe yapısı ve lezzetli sunumlarıyla Manisa bölgesinde hatırı sayılı bir değere sahip olan Keyfin Kahyası kahvaltı salonu, sabah öğünlerinde şehirlilere güzel bir alternatif oluşturuluyor. 2019 senesinde açılan ve günümüze kadar hizmet kalitesini hiç düşürmeyen bu mekan, gerçek bir köy hayatı hissini yaşamanıza vesile oluyor. Sizler lezzetlerin tadını çıkarırken ortalıkta dolaşan tavukları görüyorsunuz. Ayrıca hoş da bir şelalesi var. Tüm bu unsurlar bir araya geldiğinde eşsiz güzellikte hafta sonu geçirmek mümkün hale geliyor.

Güzel bir kahvaltı nasıl olmalı? İşte bu sorunun yanıtı Keyfin Kahyası kahvaltı mekanında var. İşletmenin en pozitif yönleri manzarası, köy hayatı ve sunumlarındaki doğallık. Buraya gelindiğinde şehrin stresini üzerinizden atabilirsiniz. Yediğiniz yumurtalar da ortalıkta dolaşan tavukların mahsulü. Bir yanıyla da organik kahvaltıcı da demek mümkün burası için.

Elbette bunca güzelliğe ufak da olsa bir olumsuz eklemeden konuya devam etmek olmaz. İşletme güzel, ferah ve doğal bir ortamda. Ancak ulaşım yönünden biraz can sıkabiliyor. Özellikle de tepeye tırmanırken ki virajlar insanı büyük ölçüde yoruyor. Tabi köy ve doğa ortamı ancak böyle bir yerde olabilir ve ben zorluğa razıyım diyorsanız o hal de sorun yok.

Bist Bahçe

Keyfin Kahyası Kahvaltı Salonu

Burasının kahvaltı menüleri için en güzel tek cümle ile özetleyebiliriz. ‘Ne abartılı bir masa ne de az.” İdeal bir kahvaltıda olması gereken her çeşit sofranıza geliyor. Ama ultra ekstra sunumlar da beklemeyin. Bu beklentileriniz boşa çıkabilir. Zaten geleneksel Türk kahvaltı sofralarında öyle göz boyamaya yönelik hareketler yoktu. Azdır ama özdür de aynı zamanda.

keyfin-kahyasi-1
Keyfin Kahyası

İşletmedeki hayvan kulübeleri çocuklar için güzel bir fırsat. Betonarme arasından çıkarak gerçek doğal hayata burada kavuşabilir minik bireyler. Köpekler, tavuklar ve kediler… Horozlar da var elbette. Çocuklarınızın doğa hayatını keşfetmelerini sağlayabilirsiniz.

Keyfin Kahyası Serpme Menü

Köy usulü serpme menü ile karşılanıyorsunuz bu kahvaltıcıda. Keyfin Kahyası köy çeşitlerini özenle hazırlıyor ve masanıza servis ediyor. Ürünlerin çoğu doğal. Örneğin yumurtalar kümesteki tavuktan, domatesler bahçedeki fidanlardan geliyor. Menülerinde neler olduğunu da kısaca özetlemekte fayda var.

 1. Menemen
 2. Sınırsız çay
 3. Salam sosis tabağı
 4. 3 çeşit peynir tabağı
 5. 3 farklı reçel çeşidi
 6. Domates ve yeşillik tabağı
 7. Patates kızartması
 8. Sigara böreği
 9. 2 çeşit zeytin
 10. Tahin pekmez
 11. Yoğurt
 12. Nutella
 13. Sıcak ekmek

Keyfin Kahyası Kahvaltı Fiyatı

Manisa kahvaltıcısındaki serpmelerin menüsü kişi başı üzerinden hesaplanıyor. Yani buraya kaç kişi gelirseniz birey sayısına göre sunum ve fiyat belirleniyor. Örneğin 10 kişi geldiğinizde 10 kişilik ücret ödeyeceğinizi belirtelim.

Keyfin Kahyası Açık mı?

İşletme haftanın 7 günü Manisalı lezzet tutkunlarına hizmet veriyor. Sabah erken açılan kapılar akşam geç saatlere kadar devam ediyor. Çalışma saatleri ve iletişim bilgilerini aşağıda sizler için detaylandırdık. Afiyet olsun.

Pazartesi09:00 ile 00:00 saatleri arasında mekan açık
Salı09:00 ile 00:00 saatleri arasında mekan açık
Çarşamba09:00 ile 00:00 saatleri arasında mekan açık
Perşembe09:00 ile 00:00 saatleri arasında mekan açık
Cuma09:00 ile 00:00 saatleri arasında mekan açık
Cumartesi09:00 ile 00:00 saatleri arasında mekan açık
Pazar09:00 ile 00:00 saatleri arasında mekan açık

 

Adres: Lala Paşa Mah, Su Yolu Sk., 45110 Merkez / Yunusemre / Manisa

Telefon: 0 543 775 33 68

Web Site: Keyfin Kahyası

 

İlginizi çekebilir: Kaymakçı Yoğurtçu Hasan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu