Kahvaltı Mekan ÖnerileriManisa Kahvaltı Mekan Önerileri

Keyf-i Pala Et ve Kahvaltı Bahçesi

Keyf-i Pala Et ve Kahvaltı Bahçesi mekanı, Halim Erdoğan Caddesi üzerinde yer alıyor. Temel konseptleri et ve mangal üzerine olsa da sabah kahvaltılarında fark yarattıklarını söylemek mümkün. Şirin bir göl kenarına kurulu bu yerde sabah öğünleri iştahlı ve huzurlu geçiyor. Sabah erken başlayan serpme sunumlar öğlene kadar devam ediyor. Sonrasında ise geceye kadar mangal konseptine geçiyorlar.

Konum olarak çok ideal bir lokasyonda. Manisalılar kahvaltı taleplerinde buraya kolaylıkla ulaşabiliyor. Bu da onu iyi bir alternatif haline getiriyor. Neden gitmeliyim diyenler için de özetleyelim. Bir kere serpmede verdikleri çeşitler gayet doyurucu ve lezzet seviyesi güzel oranda. Ayrıca mekanın göle bakan açık kısmı da güzel bir manzara sunmaktadır. Rahatlamak ve stres atmak için güzel bir alternatif. Ayrıca çocuklu ailelere özel de oyun parkı bulunuyor. Biraz ufak ama fazlasıyla iş görüyor.

Keyf-i Pala Et ve Kahvaltı Bahçesi Menü

Keyf-i Pala kahvaltıcısındaki sunumlar için ne çok abartılı bir çeşidin olduğunu ne de az olduğunu söyleyebiliriz. İdeal oran ne ise burada uygulanmış. Salaş bir sunum tarzları var ve bu doğallık insanın hoşuna gidiyor. Bir kişilik serpme kahvaltı içerisinde neler var listeleyelim.

Bist Bahçe
  1. Kızartma tabağı
  2. Sigara böreği
  3. 2 çeşit zeytin
  4. Peynir tabağı
  5. Zeytin yağlı lor tabağı
  6. Reçeller
  7. Nutella
  8. Yeşillik tabağı
  9. Tereyağı
  10. Sınırsız çay

Bu menülere ekstra olarak dilerseniz gözleme ya da sucuklu peynirli omlet gibi eklemeler yapabiliyorsunuz. Kalabalık masalarda ekstra sunumlar tercih edilebilir. Favori ürün olarak da kavurmalı omlet seçeneğini önerebiliriz. Aralarında en çok ilgimizi çeken bu oldu.

Keyf-i Pala Et ve Kahvaltı Bahçesi Fiyat

Şimdi de Keyf-i Pala Et ve Kahvaltı Bahçesi mekanının fiyat politikasını detaylandıralım. Zira çok merak edilen bir konu. Öncelikle bölge işletmeleri göz önünde bulundurmalıyız. Böylece en iyi sonuca ulaşmak mümkün olacak. Genel ortalama iki kişilik kahvaltıda 350 – 400 TL aralığı. Buraya geldiğinizde de aynı oranlar üzerinden kahvaltınızı yapabiliyorsunuz. Yani ideal bir menü fiyatı var demek doğru olacak.

keyfi-pala-et-ve-kahvalti-bahcesi-1
Keyf-i Pala Et ve Kahvaltı Bahçesi

Son olarak kahvaltıcıya geldiğinizde kaç kişiyseniz o yönde sipariş vermenizi öneriyoruz. Sunumlar bir kişiye göre hazırlanmış. Eğer ekstra bir kişi daha dahil olursa yetmeme ihtimali var. Bu bilgi ışığında rezervasyonlarınızı yaptırınız.

Keyf-i Pala Et ve Kahvaltı Bahçesi Açık mı?

Evet, haftada 7 gün burası açık. Günün ilk saatlerinde başlıyorlar mesaiye. Öğlene kadar kahvaltı servisleri var. Sonrasında talep ederseniz iyi bir performans ile karşılaşmayabilirsiniz. Çünkü mangal konseptine geçiliyor. Sunumlar bu yönde ilerliyor. Hafta içinde sakin bir işletme. Hafta sonları ise sabahları yoğunluk artıyor. Önceden rezervasyon yaptırmak mantıklı bir tercih olacaktır. Zira işletmenin bu yönde hizmeti var. Kahvaltıcı ile iletişim kurmak isteyenler için aşağıda detaylı bilgi yazdık. İletişim araçları üzerinden irtibat sağlayabilir, konum ile yol tarifi alabilirsiniz. Afiyet olsun.

Pazartesi09:00 ile 00:00 saatleri arasında mekan açık
Salı09:00 ile 00:00 saatleri arasında mekan açık
Çarşamba09:00 ile 00:00 saatleri arasında mekan açık
Perşembe09:00 ile 00:00 saatleri arasında mekan açık
Cuma09:00 ile 00:00 saatleri arasında mekan açık
Cumartesi09:00 ile 00:00 saatleri arasında mekan açık
Pazar09:00 ile 00:00 saatleri arasında mekan açık

Adres: 2. Anafartalar, Halim Erdoğan Caddesi, 45000 Şehzadeler / Manisa

Telefon: 0 236 232 39 39

Web Site: Keyf-i Pala

 

İlginizi Çekebilir: Şirince Müştiyan Kahvecisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu