Kahvaltı Mekan ÖnerileriBursa Kahvaltı Mekan Önerileri

Kadim Restaurant Bursa Kahvaltıcısı

Kadim Restaurant Bursa sınırları içerisinde yer alan ve bölge halkı tarafından vazgeçilmez bir kahvaltıcı pozisyonuna gelen işletmedir. “Hayal lezzetlere” sloganıyla günün her öğünü için en iyi hizmetleri sunma gayesindeler. En çok rağbet gördükleri öğün ise kahvaltılar olmaktadır. Kadim isimli serpme menüleriyle çok sayıda lezzet tutkununa adeta bir şölen yaşatıyorlar. Gün güzel başlasın ve öyle devam etsin diyenleri buraya davet ediyoruz.

Kadim Restaurant Bursa

Bursa, birçok şehrin yol güzergahında bulunuyor. Sabahları bu şehirden geçerken güzel bir kahvaltı yapmaya ne dersiniz? Hemen yolunuzun üzerinde çok sapmanıza neden olmayacak Kadim Restaurant kahvaltıcısına uğrayarak enerjinizi tazelersiniz. Yolun geri kalanı sizin için daha keyifli geçer. Fiyatları biraz yüksek olsa da servislerinin kalitesiyle bunu dengeliyorlar.

Kadim Restaurant Menü

Buraya gelmişken Kadim serpme kahvaltısını denememek olmaz. İçerisinde yaklaşık 20 çeşit ürünün olduğu bir menüden bahsediyoruz. Biraz daha az çeşit isteyenler ise standart serpmeyi sipariş verebilir. Ayrıca kahvaltı tabakları, tost çeşitleri ve gözleme ürünleriyle de farklı alternatifler sunmaktadır Kadim Restaurant. Günün ilerleyen saatlerinde gelirseniz de bu defa et ürünlerini tatmalısınız. Steak menüleri bu konuda ileri düzeyde.

Bist Bahçe

Kadim Restaurant Kahvaltı Fiyatları

Gelelim şimdi de Kadim Restaurant kahvaltı fiyatları ne kadar? sorusunun yanıtına. Mekan, hizmet, lezzet her şey güzel ve olması gerektiği gibi. Tek handikap fiyat politikalarının bir miktar yüksek olması. Günümüz koşullarında kişi başı serpme için 140 TL biraz yüksek sayılabilir. Detaylara bakalım…

  • KADİM SERPME KAHVALTI – 129.00 TL
  • SERPME KAHVALTI – 88.00 TL
  • KHAYAL TABAĞI – 74.00 TL
  • HIZLI KAHVALTI – 59.00 TL
  • MENEMEN TABAĞI – 49.00 TL
  • PRATİK KAHVALTI – 19.90 TL

Kahvaltıda her kişi için 1 ücret alınmaktadır. Eğer 3 kişi giderseniz 3 adet serpme kahvaltı parası ödemeniz gerekecek. Çocuklardan ücret alınmıyor. Kahvaltıya dahil olabilirler. Çay konusunda da sınırsız ikram yapmaları güzel bir detay olarak notlarımız arasına girdi.

kadim-restaurant-2
Kadim Restaurant

Kadim Restaurant Nasıl Gidilir?

Bu mekan Bursa’nın Nilüfer ilçesinde yer almaktadır. Bursa merkezden Nilüfer dolmuşlarıyla bölgeye intikal edebilirsiniz. Ya da özel aracınız ile kısa sürede varabilirsiniz. Şahsi mekanın otopark alanı mevcut. Burada araçlarınızı güvenle park edebiliyorsunuz. Üstelik park ücreti yok. Şehir dışından gelmek isteyenler ise Nilüfer otobüslerini tercih ederse daha hızlı bir ulaşım sağlarlar. Otogara indikten sonra dolmuş ya da taksi seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Adres: Çamlıca, Lefkoşe Cd. No:104, 16360 Nilüfer/Bursa

Telefon: (0 224) 888 19 19

Instagram: kadimbursa

Web Site: kadimrest.com

Kadim Restaurant Açık mı?

Bayram ve özel günler de dahil olmak üzere Kadim kahvaltıcısı yılın 365 günü açık olarak faaliyet göstermektedir. Sabahın erken saatlerinde başlayan hizmet yolculuğu gece geç saatlere kadar devam ediyor. Ayrıca paket siparişleri de var talep edenler için. Bu konuda handikap olarak belirtebileceğimiz bir husus da işletmenin geniş bir yapısı olmasına rağmen yer bulmakta zorluk çekilmesi. Sabah çok erken saatlerde gelip yer kapmak iyi bir fikirdir. Afiyet olsun.

Pazartesi10:00 ile 23:00 saatleri arasında mekan açık
Salı09:00 ile 23:00 saatleri arasında mekan açık
Çarşamba09:00 ile 23:00 saatleri arasında mekan açık
Perşembe09:00 ile 23:00 saatleri arasında mekan açık
Cuma09:00 ile 23:00 saatleri arasında mekan açık
Cumartesi09:00 ile 23:00 saatleri arasında mekan açık
Pazar09:00 ile 23:00 saatleri arasında mekan açık

 

 

İlginizi çekebilir: Bursa Kahvaltı Fiyatları 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu