Kahvaltı Mekan ÖnerileriAnkara Kahvaltı Mekan Önerileri

Eylül Yöresel Kahvaltı Salonu

Ankara’da hangi kahvaltıcıya gitsem diye sorunsal yaşayanlar genelde Eylül Yöresel Kahvaltı Salonu işletmesini tercih ediyor. Güzel ve samimi hizmetleriyle nerede kahvaltı yapılır konusu uzun bir süre kapatıyorlar. Ufak bir kapalı alanı ve aynı şekilde şirin mi şirin bir bahçesi var. Mimari açıdan baktığınızda eski ve vintage bir tarz ile karşılaşıyorsunuz. Tepside kahvaltı konseptiyle de Ankaralılar tarafından oldukça sevilen özelliklere sahip.

Yöresel kahvaltı detayı insanları cezbeder. Hele ki bu yöre Van yöresine aitse kesinlikle gidilmesi gereken bir hale dönüşür. Eylül Yöresel Kahvaltı Salonu, Ankara’da Van kahvaltı konseptini en iyi şekilde hazırlayan bir yer. Personellerin giyiminden mekanın dekorasyonuna, kahvaltıların sunuluş şeklinden gelen ürünlerin lezzetine kadar harika bir Van kahvaltı sabahı yaşamanız kaçınılmaz burada.

Eylül Yöresel Kahvaltı Salonu Menü

Van kahvaltısı denince akla evvela bol çeşit gelir. Eylül Yöresel Kahvaltı Salonu yerine geldiğinizde ve 2 kişilik serpme istediğinizde karşılaşacağınız manzara sizi şaşırtabilir. Tam 28 çeşit ürün donatılıyor çünkü. Baştan savma, göz boyamak adına hazırlanan tabaklar da değil bunlar üstelik. Tamamen lezzetine odaklanılmış, müşteri memnuniyeti esas alınmış masa hazırlanmaktadır. Serpme kahvaltısında neler var? Peynir, zeytin, acuka, sosluk, çemen, omlet, reçeller, bal kaymak, tereyağı, kızarmış ekmek, pişi, sınırsız çay, domates söğüş tabağı ve çok daha fazlası var. Bunlara ek olarak şu ürünleri de sipariş edebiliyorsunuz.

Bist Bahçe
  • Sucuklu peynirli omlet,
  • Kavurmalı yumurta,
  • Pastırmalı yumurta,
  • Menemen
  • Tost çeşitleri
  • Gözleme çeşitleri
  • Börek çeşitleri

Eylül Yöresel Kahvaltı Salonu Fiyat

Her insan için dışarıda yapılacak kahvaltının fiyatları ön planda tutulur. Zira günümüzde artan hayat pahalılığı ve gelen zamlar toplum üzerinde bir miktar endişe serpmiş durumda. Evet, Ankara kahvaltıcıları içinde çok pahalı hizmet veren tesisler yok değil. Ama Eylül Yöresel Kahvaltı Salonu o işletmeler arasında yer almıyor. İster tek kişi isterseniz de geniş bir aile olarak gidin karşılaşacağınız hesap sizleri yormayacak, üzmeyecek seviyede. Değişkenlik gösterse de ortalama kişi başı yöresel Van kahvaltısı için 200 TL ödüyorsunuz. Tostlar 30 – 35 TL, gözleme çeşitleri de yine 30 – 35 TL aralığında.

eylul-yoresel-kahvalti-salonu-2
Eylül Yöresel Kahvaltı Salonu

Eylül Yöresel Kahvaltı Salonu Nerede?

Çankaya’nın Gaziosmanpaşa bölgesinde bulunan Eylül Yöresel Kahvaltı Salonu, ulaşımı çok pratik, yeri merkezi lokasyonda ve özel araçlar ile de rahatça gelinebilecek bir yer. Toplu taşımalardan uygun olanlara binerek rahatça burayı bulabilirsiniz. Özel araçlar için otoparkı olmasa da mekan çevresine koyulabilecek çok sayıda boş yer var.

Adres: Gaziosmanpaşa, Uğur Mumcu Cad. Koza Sok No:118 D:15, 06610 Çankaya/Ankara

Telefon: (0 312) 447 08 26

Instagram: eylulkahvaltisalonu

Web Site: eylulvankahvalti.com

Eylül Yöresel Kahvaltı Salonu Açık mı?

Özel günlerde ve hafta içi zamanlarında genelde Eylül Van Kahvaltıcısı açık mı? sorusu öne çıkabiliyor. Öncelik işletmenin hiçbir gün kapatmadığını, haftada 7 gün muhakkak hizmet sağladığını açıklıkla belirtelim. Sabah erken saatlerde masalar donatılmaya başlanıyor. Yoğunluk ise genelde 10 – 12 arasında yaşanıyor. Biraz sıra bekleyebilirsiniz bu saatler arasında. Güzel bir gün ve kahvaltı olsun dileriz.

Pazartesi07:30 ile 18:00 saatleri arasında mekan açık
Salı07:30 ile 18:00 saatleri arasında mekan açık
Çarşamba07:30 ile 18:00 saatleri arasında mekan açık
Perşembe07:30 ile 18:00 saatleri arasında mekan açık
Cuma07:30 ile 18:00 saatleri arasında mekan açık
Cumartesi07:30 ile 18:00 saatleri arasında mekan açık
Pazar07:30 ile 18:00 saatleri arasında mekan açık

 

 

İlginizi çekebilir: İstanbul Kahvaltı Mekanları | En İyi 10 Kahvaltıcı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu