Kahvaltı Mekan ÖnerileriBursa Kahvaltı Mekan Önerileri

Doburca Park Bursa Kahvaltı Mekanı

Doburca Park Bursa bölgesinde huzur arayan ve doğanın içerisinde nefes almak isteyenlerin her zaman ilk tercihleri arasında olmuştur. Çok geniş bir yeşil arazisi var. Aynı zamanda arazinin içerisinde dere de geçiyor. Kahvaltınızı bir ağaç altında ve bu derenin kenarında keyifle yapabiliyorsunuz. Yılın dört mevsimi de farklı güzellikte bir manzaraya sahip. Kahvaltı sunumlarından diğer öğünlere çok sayıda lezzet imkanı mevcut burada. Nerede? Nasıl gidilir? Fiyatları ne kadar? Hepsi bu yazıda.

Doburca Park Bursa

Bursa çevresinde aileler güzel bir kahvaltı mekanı bulmakta zorlanıyor çoğu zaman. Çünkü geniş ve yeşillikli alan sıkıntısı var. Ayrıca çocukların keyifle vakit geçirebileceği özel oyun kısımları da önemli elbette. Doburca Park içerisinde istenilen tüm bu nitelikler yer almaktadır. Özellikle çocuğunuz varsa ve güzel bir Pazar günü geçirmek istiyorsanız muhakkak ki planlamanıza burayı ekleyin. Tesis özelliklerini birkaç maddede listeleyelim…

  • Ağaç altlarında oturma alanları
  • Dere kenarında kahvaltı imkanı
  • Çocuklara özel oyun parkaları
  • Hijyenik WC
  • Resim çekilecek doğal alanlar
  • Çiftlik hayvanları
  • Telefon şarj noktaları

Doburca Park Kahvaltı

Mekan özelliklerini detaylıca inceledik. Şimdide kahvaltı kültüründen nasıl bir sunum gerçekleştirdiklerine değinelim. Doğal ürünleri sevenler için menülerinde çok sayıda dalından ve mevsiminden ürün bulunduruyorlar. Ayrıca süt ve süt ürünlerinde de özel bir mandıra ile anlaşmışlar. Günlük taze olarak geliyor hepsi. Bu da haliyle kahvaltı öğününü güzel kılan unsurlara dönüştürüyor. Lezzet ve sağlık benim için önemli diyen herkes burayı gönül rahatlığıyla seçebilir.

Bist Bahçe

Sadece serpme kahvaltı tercih edeceksiniz diye de bir kural yok. Kahvaltı tabaklarındaki çeşitlilik de fazlasıyla lezzetli ve bir o kadar da doyurucu. Aperatif bir şeyler yiyip doğanın keyfini çıkarmak isteyenler bu seçeneği göz önünde bulunduracaktır. Diğer yandan vejeteryan ve çocukları da unutmamışlar. Özel menüleri var.

doburca-park-2
Doburca Park

Doburca Park Kahvaltı Fiyatları

İlk bakışta mekanın doğa ile bir bütün olması ve kahvaltıda ileri düzey sunum yapmaları insanları fiyat yönünden biraz korkutabiliyor. Oysa Bursa’daki hakkaniyetli fiyat politikasına sahip nadir yerlerden birisi burası. Kişi başı serpme tükettikten sonra ortalama 200-250 TL gibi bir hesap geliyor masanıza. Herkesten kişi başı ücret alınıyor. Buna çocuklar da dahil elbette. Ama çocuk bireylere %50 indirim uyguluyorlar ki bu gayet hoş bir detay.

Doburca Park Nerede?

Doburca Parke Bursa Osmangazi sınırları içerisinde bir kafe, kahvaltı ve restorandır. Konumu itibariyle çok sayıda ulaşım seçeneği sunar. Şahsi aracınız bunlardan ilki. Özel park alanları var. Ayrıca otobüs ya da dolmuş ile de mekana gelmeniz mümkün. İşletme iletişim bilgileri aşağıda var.

Adres: Doburca, 413. Sokak D:No.12, 16300 Osmangazi/Bursa

Telefon: (0 224) 239 99 90

Instagram: doburcapark

Doburca Park Açık mı?

Evet, Doburca mekanı hafta 7 gün dünde yaklaşık 15 saat hizmet vermektedir. Kapalı oldukları bir gün yok. Pazartesi-Salı-Çarşamba günleri sakin. Ama diğer günler özellikle de hafta sonları aşırı talep var. Rezervasyon kabul edilmiyor. Kapıda bir süre sıra bekleyebiliyorsunuz bu sebeple. Erken gitmeniz faydanıza olacaktır.

Pazartesi10:00 ile 00:00 saatleri arasında mekan açık
Salı10:00 ile 00:00 saatleri arasında mekan açık
Çarşamba10:00 ile 00:00 saatleri arasında mekan açık
Perşembe10:00 ile 00:00 saatleri arasında mekan açık
Cuma10:00 ile 00:00 saatleri arasında mekan açık
Cumartesi10:00 ile 00:00 saatleri arasında mekan açık
Pazar10:00 ile 00:00 saatleri arasında mekan açık

 

 

İlginizi çekebilir: Cumhuriyet Kahvaltı Kafe Bursa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu