Kahvaltı Mekan ÖnerileriDenizli Kahvaltı Mekan Önerileri

Denizli Konağı Kahvaltı Mekanı

Denizli’de kahvaltı nerede yapılır? Gün güzel başlasın diyenler için Denizli Konağı harika bir alternatif. Arka planda kalmış bir işletme olsa da keşfeden kişiler için vazgeçilmez bir yer. Tarihi bir köşk ve günümüzde hala beton yığınlarına direniyor. Yemyeşil ve şirin ağaçlarının olduğu bir bahçesi var. Huzur bulmak için harika bir nokta. Kahvaltınızı yaparken kuş cıvıltıları eşlik edecek sizlere. Sıcak yaz aylarında da bir ağaç serinliğinde oturacak ve hiç kalkmak istemeyeceksiniz.

Denizli Konağı Kahvaltı

Kahvaltıda yöresel lezzetlerimizde ne varsa hemen hepsi geliyor masanıza. Yaz aylarında buna buz gibi karpuz da dahil. Sevdiklerinizle anne evinde ağırlanıyormuş gibi bir ambiyansta kahvaltı etme fikri kulağınıza hoş geliyorsa buyrunuz Denizli Konağı kahvaltıcısına. Lezzet kadar mekanın ferahlığı da önemlidir çoğu zaman. Yeşillik, gölgelik ve kuş sesleri gibi unsurlar beklenir. Burada hepsi mevcut. Akşam yemeklerinde de genelde canlı müzik hizmet veriyorlar.

denizli-konagi-2
Denizli Konağı

Denizli Konağı Menü

Mekana gelenler genelde servisin yavaşlığından şikayetçi olsa da masalar ürünler donatıldığında ve lezzeti deneyimlendiğinde bu sorunsal ortadan kalkıyor. Yoğunluktan dolayı özellikle hafta sonları biraz aksamalar olabiliyor serviste. Onun dışında bizden olumsuz not alabilecekleri en ufak bir durum söz konusu değil. Ayrıca işletmenin Belediyeye ait olduğunu belirtmek gerekiyor. Hijyen ve lezzet konusunda bu sebeple bir standartları var. Serpme kahvaltılarında olan ürünler şu şekilde: Tereyağı, bal kaymak, peynir tabağı, kızartma, acuka, bazlama, sosluklar, reçeller, zeytin çeşitleri, domates söğüş tabağı, çemen, sınırsız çay, haşlanmış yumurta.

Bist Bahçe

Serpmenin yanında güzel gözlemeler de sunum yapıyorlar ama ekstra fiyat yansıyor. Ayrıca omlet ve menemen çeşitlerini de ekleyerek masanızı renklendirebiliyorsunuz.

Denizli Konağı Fiyat

Bir Beltaş yani belediye işletmesi olduğu için özel işletmelere göre elbette fiyat politikası makul. Serpme için kişi başı 140 TL civarı öderken gözleme için 32 TL veriyorsunuz. Menemen 35 TL. Kişi başı ödeme zorunluluğu yok burada. İsteyen 2 kişilik bir masa donatıp 4 kişi de tüketebiliyor. Ekstra bir bedel vermiyorsunuz böyle anlarda. Çocuklara özel bir fiyat da yok. Zaten fazlasıyla çeşit geliyor, çocuklarınız da bundan rahatlıkla doyacaktır.

Denizli Konağı Nasıl Gidilir?

Çok fazla bilinmese de aslında çok merkezi bir yerde bulunuyor Denizli Konağı. Biraz betonarme binaların arasında kaybolduğunu söyleyebiliriz. Otobüs ya da dolmuş ile ulaşım var. Şahsi araçlarınızı da park edebileceğiniz alanlar mevcut. Otobüs numaraları ise 190 ve 440 olduğunu da hemen belirtelim.

Adres: Altıntop, Meserret Yolu No:34, 20010 Denizli Merkez/Denizli

Telefon: 0 530 460 76 70

Instagram: denizlikonagi

Denizli Konağı Açık mı?

Haftanın 7 günü açık bir işletmedir Denizli Konağı kahvaltı mekanı. Sabah saat 9’dan itibaren kahvaltı sunumlarına kavuşabilirsiniz. Öğleden sonra 14’e kadar da serpme hizmetleri devam ediyor. Devamında yemekli menülere geçiyor. Çok geç kalırsanız kahvaltı için uygun menüler bulamayabilirsiniz. Geniş bir mekan olsa da cumartesi ve Pazar günleri yer bulmak hayli zor olabiliyor. Bu sebeple erken gelmenizi tavsiye ediyoruz. Sıra beklemek istemiyorsanız elbette…

Pazartesi09:00 ile 22:00 saatleri arasında mekan açık
Salı09:00 ile 22:00 saatleri arasında mekan açık
Çarşamba09:00 ile 22:00 saatleri arasında mekan açık
Perşembe09:00 ile 22:00 saatleri arasında mekan açık
Cuma09:00 ile 22:00 saatleri arasında mekan açık
Cumartesi09:00 ile 22:00 saatleri arasında mekan açık
Pazar09:00 ile 22:00 saatleri arasında mekan açık

 

 

İlginizi çekebilir: Denizli Kahvaltı Mekanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu