Kahvaltı Mekan ÖnerileriBursa Kahvaltı Mekan Önerileri

Çekirge Manzara Cafe

Bursa manzarasına hakim, insana huzur veren bir ufku olan kahvaltıcısı sayısı çok az. Çekirge Manzara Cafe de bu nadir işletmeler arasında bulunur. Şehri hakim bir tepeden izliyorsunuz. İştah açıcı bir tablo diyebiliriz. Binalar arasında kaybolmuş hayatlarımızın bir nebze de olsa burada tazelemek, huzura erişmek mümkün oluyor. Açık teras kısmı yaz için serin ve ferah. Kış için de kapalı cam bölme hazırlıyorlar ve yağmur tanelerinin meditasyon etkisi yaratan düşüşünü görüyorsunuz. Bu yazıda Çekirge Manzara kafesinde ne yenir? Nasıl gidilir? Fiyatları ne kadar? sorularına cevap vereceğiz. Keyifli okumalar.

Çekirge Manzara Cafe Kahvaltı

Çekirge Manzara Cafe her öğün için menüleri bulunan ama daha çok sabah öğünlerindeki sunumlarıyla şehirde ön plana çıkmış işletmedir. Oturma düzeni, masaların geniş aralıklarla konumlandırılması, oturduğunuz her yerden manzarayı görebiliyor olmanız hoşunuza gidecek detaylar. Hizmet kalitesi prezantabl seviyesinde. Giyimleri şık, güler yüze önem verilen ve hijyen faktörü ön planda tutulan çalışma ile karşılaşacaksınız buraya gelince. Lezzet mi? Ona yazının geri kalan kısmında değineceğiz.

Çekirge Manzara Cafe Kahvaltı Menü

Kahvaltıda olmazsa olmaz bazı detaylar var. Örneğin serpmede temel kahvaltılık ürünler mutlaka üst düzey lezzette olmalı. Örneğin bir peynirin ya da reçelin kötü olma ihtimali yok. Çekirge Manzara Cafe kahvaltı menüsü içerisinde en temel kahvaltılıkların lezzeti ekiplerimiz tarafından tam puan aldı. Ayrıca menemen ve gözleme gibi spesiyal lezzetler de çıkarıyorlar sıcak sıcak. Kahvaltısındaki 25 çeşit arasından önce çıkan lezzetler bunlar: peynir, zeytin, sosis kızartması, omlet, reçel, acuka, sosluk, bal kaymak, tereyağı ve gözleme. Ayrıca ekmekler sıcak ve çıtır, çay ise sınırsız ve taze geliyor.

Bist Bahçe
cekirge-manzara-cafe-2
Çekirge Manzara Cafe

Çekirge Manzara Cafe Kahvaltı Fiyat

Bursa kahvaltı fiyatlarının genel oranda biraz yüksek olduğu görülmektedir. Bölgesel düzeyde serpmeler kişi başı 200 – 250 TL aralığında belirleniyor. İki kişi kahvaltıya oturacağı zaman da rahatlıkla 450 – 500 TL gözden çıkarması gerekiyor. Çekirge Manzara Cafe ise biraz daha uyguna hizmet verme gayesinde. Buraya gelince kahvaltı tabağı isterseniz 140 TL ödersiniz. Tercihiniz serpme olursa da 180 – 200 TL aralığında hesap gelecektir masanıza. Güncel rakamlarda değişim olabilir. Mekanı arayarak bilgi temin etmek daha doğru olacaktır.

Çekirge Manzara Cafe Nerede?

Kahvaltıcıyı güzel kılan detaylar arasında kolay ulaşılabilir bir yerde olması önemli. Araç ve toplu taşıma ile ulaşımı rahat. Merkezi lokasyona 20 – 25 dakika mesafede. Ayrıca Çekirge meydanı ile arasında 150 metre mesafe var. Gelmişken bu meydanda da bir Türk kahvesi keyfi yaşayabilirsiniz. Özel otopark mevcut. Aracınızla gelebilirsiniz.

Adres: Çekirge, 1. Murat Cd. No:6, 16265 Osmangazi/Bursa

Telefon: (0 224) 236 99 99

Instagram: manzaracafe

Çekirge Manzara Cafe Açık mı?

Evet, Çekirge Manzara Cafe haftada 7 gün yılda 365 gün açık. Kesintisiz ve kaliteli bir hizmet düsturuyla çalışma yürütüyorlar. Ama her dönem yoğun bir popülasyon olduğunu da söylemek gerekiyor. Hatta hafta sonları bazen 1 saate yakın sıra beklendiği de söyleniyor.

Pazartesi08:00 ile 24:00 saatleri arasında mekan açık
Salı08:00 ile 24:00 saatleri arasında mekan açık
Çarşamba08:00 ile 24:00 saatleri arasında mekan açık
Perşembe08:00 ile 24:00 saatleri arasında mekan açık
Cuma08:00 ile 24:00 saatleri arasında mekan açık
Cumartesi08:00 ile 24:00 saatleri arasında mekan açık
Pazar08:00 ile 24:00 saatleri arasında mekan açık

 

 

İlginizi çekebilir: Bursa Kahvaltı Fiyatları 2022: Bütçe Dostu Kahvaltıcılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu