Kahvaltı Mekan Önerileriİzmir Kahvaltı Mekan Önerileri

Bostanlı Tuzu Biberi İle Lezzetli Serpme Kahvaltı Keşfedin!

Geniş ve dopdolu masalarda sabah kahvaltısı yapmak isteyenler haftanın her günü Bostanlı Tuzu Biberi mekanında buluşuyor. Tam bir serpme kahvaltı noktası. Zaten kalitelerini hep aynı çizgide tutmaları sayesinde İzmir’in çoğu bölgesinde markalaşmış bir işletme Tuzu Biberi. Bu yazımızda şehir insanın çok sevdiği kahvaltıcı olan Tuzu Biberi markasının Bostanlı şubesi hakkında rehber niteliği olacak bilgiler paylaştık. Keyifli okumalar.

Bostanlı Tuzu Biberi Serpme Kahvaltısı

Bostanlı’daki Tuzu Biberi şubesini diğerlerinden farklı kılan detay, markanın ilk burada yolculuğuna başlamış olmasıdır. 2009 yılında açılmış ve aradan geçen onca sene boyunca lezzet hizmet kalitesi hep yükselmiştir. Bugün de haftanın her günü neredeyse yer bulmanın hayli zor olduğu bir Karşıyaka kahvaltıcısı.

“Günün her saati, sağlıklı, güvenilir ve keyifli bir şekilde kahvaltı yapılabilmeli” mottosuyla yola çıkan Tuzu Biberi, şehre kahvaltıda çok başka bir vizyon kattı şüphesiz. Tüm enerjilerini sabah öğününe odaklamış olmaları tüketiciler için eşsiz menülerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Peynirinden zeytinine hep aynı mahsuller seçilir. Böylece buraya ne zaman gelirseniz gelin her zaman için aynı lezzeti bulursunuz.

Bist Bahçe

Bostanlı Tuzu Biberi’nin Kahvaltı Menüsünde Ne Var?

Karşıyaka’daki Tuzubiberi mekanına geldiğinizde şüphesiz semtin en çok çeşitli kahvaltı masasıyla karşılaşacaksınız. Zira bol çeşitli vizyonlarıyla popüler hale geldiler. 30 ayrı tabakta her biri özenle oluşturulmuş tatlar sunuluyor. Peynir Tabağı, çemen, bal kaymak, reçel, yeşil ve siyah zeytin gibi klasik ürünler bulunuyor. Ayrıca tereyağı, ciza lorlu, karadut, kahvaltı salatası gibi spesiyaller de masanıza geliyor. çayın semaverde sınırsız verildiğini de belirtelim. Pişiler de ikram.

bostanli-tuzu-biberi-1
Bostanlı Tuzu Biberi

Bostanlı Tuzu Biberi Kahvaltı Fiyatları

Bu senenin Bostanlı Tuzu Biberi kahvaltı fiyatları netleşti. Hizmet kalitesinin üst seviyede olduğunu belirttik. Bu kalite menü fiyatlarına da yansıyor. Karşıyaka semtinin genel kahvaltıcı fiyatlarına oranla biraz pahalı olduğunu belirtelim. Fakat Sodexo, Multinet ve diğer tüm yemek kartları Bostanlı Tuzubiberi kahvaltıcısında geçiyor oluşu da fırsat oluşturuyor.

2023’te Bostanlı’nın Tuzu Biberi serpme kahvaltı fiyatları:

  • Bostanlı’da tek kişi Tuzu biberi serpme fiyatı – 180 TL
  • Bostanlı çift kişilik tuzubiberi köy kahvaltısı fiyat – 350 TL
  • Bostanlı sucuklu yumurtanın Tuzu Biberi fiyatı – 38 TL

Bostanlı Tuzu Biberi Nerede?

Bostanlı semtinin hemen merkezinde bulunuyor. Denize ise sadece 50 metre uzaklıkta. Tramvay önünden geçtiği için bu ulaşım yöntemini seçebilirsiniz. Ayrıca sahil hattındaki dolmuşlar ya da Eshot otobüslerle de ulaşım sağlıyorsunuz. Mavişehir’e araçla 5, Alsancak’a araçla 20 dakika bir mesafede bulunuyor.

ADRES: Bostanlı, Bestekar Yusuf Nalkesen Sk. 2 /A, 35590 Karşıyaka/İzmir

TELEFON: (0 232) 330 08 88

WEB SİTESİ: tuzubiberi.com

INSTAGRAM: tuzubiberibistrocafe

Bostanlı Tuzu Biberi Açık mı?

Tuzu Biberi kahvaltıcısının Bostanlı şubesi bugün açık. Hafta 7 gün sabah saat 07’den itibaren sıcak hizmetler başlıyor. Hafta sonu çok yoğun. Yer bulmak hayli zor. Hafta içi keza daha sakin.

Pazartesibu kahvaltıcı mekanı 07:00 ile 23:30 saatleri arasında açık
Salıbu kahvaltıcı mekanı 07:00 ile 23:30 saatleri arasında açık
Çarşambabu kahvaltıcı mekanı 07:00 ile 23:30 saatleri arasında açık
Perşembebu kahvaltıcı mekanı 07:00 ile 23:30 saatleri arasında açık
Cumabu kahvaltıcı mekanı 07:00 ile 23:30 saatleri arasında açık
Cumartesibu kahvaltıcı mekanı 07:00 ile 23:30 saatleri arasında açık
Pazarbu kahvaltıcı mekanı 07:00 ile 23:30 saatleri arasında açık

 

İlginizi çekebilir: İzmir’de Bu Mekanların Kahvaltısı Çok Ucuz! Bu Hafta Gidebileceğiniz Bütçe Dostu 4 Kahvaltıcı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu