Ankara Kahvaltı Mekan ÖnerileriKahvaltı Mekan Önerileri

Beytepe Gizli Bahçe

Ankara’da yeşili bol nadir kahvaltıcılardan biri arasında olan Beytepe Gizli Bahçe, gerçekten de şehrin merkezinde gizli kalmış bir bahçeye sahip. Ağaçların altında kahvaltınızı yaparken huzuru buluyorsunuz. Yeşilin kokusu iştahınızı daha da arttırıyor ama mekanın zengin sunumlarıyla fazlasıyla doyuma ulaşıyorsunuz. Bölgede açık hava ve ferah bir kahvaltı mekânı arıyorsanız Gizli Bahçe size en iyi alternatifi oluşturuyor.

Kalabalık ve çocuklu aileler için kahvaltının güzel ve keyifli geçmesi sadece lezzetler ile sınırlı değildir. Elbette sunum kalitesi önemli anca çocukların da enerjisini atabileceği bir alan olması önemlidir. Çocuklar enerjisini atarken anne babalar hoş sohbetler eşliğinde keyifli bir vakit geçirebilir. Ancak bunun için geniş bir yeşillik alan gerekli. Beytepe Gizli Bahçe mekanında harika bir bahçe var. Çimenlerin üzerinde ve ağaçların altında çocuklarınız doğada huzur bulacak. Siz de afiyetle kahvaltınızı yapabilirsiniz.

Yeşil insanın stresini alır. Ruhunu dinlendirir. Hafta için iş ortamlarında ve binaların arasında stresli bir hayat geçiririz. Bu sebeple Pazar kahvaltısı en iyi şekilde geçmeli. Hiçbir aksilik yaşanmamalı. Yoksa yeni haftaya oldukça düşük enerji ve keyifsiz başlamamız kaçınılmaz olacaktır. Peki ama Ankara’da yeşili bol kahvaltı mekanı var mı? Elbette mevcut. Bunlardan birisi de Beytepe Gizli Bahçe yeridir. Gerçekten de gizli bir konumda havası var zira çoğu Ankaralı henüz burayı keşfetmemiş durumda. Bizler de bu konuda sizlere güzel bir keşif sunuyoruz.

Bist Bahçe

Beytepe Gizli Bahçe Kahvaltı

Kahvaltısı güzel geçmiş bir kişinin kim mutsuz olduğunu söyleyebilir ki? Elbette söylenemez. Zira güzel bir kahvaltı, günün harika geçmesine vesile olmaktadır. Ankaralılar da bu konuda açıkçası oldukça şanslı. Kahvaltı gastronomisi alanında zengin firmalar var. Bunların başında gelenlerden birisi de Beytepe Gizli Bahçe kahvaltıcısıdır. Zengin serpme kahvaltısında yer alan sunumları sizler için derledik.

  • 3 çeşit peynir tabağı (Tulum, çeçil ve teneke)
  • Bal kaymak
  • Tereyağı
  • Ev yapımı reçel tabakları
  • Simit
  • Sıcak pişi
  • Siyah ve yeşil zeytin
  • Yoğurt
  • Söğüş tabağı
  • Patates kızartması

Yukarıda listeye ek olarak sıcak peynirli, patatesli ve otlu gözleme çeşitleri aynı zamanda sucuklu peynirli omlet de ilave ettirebilirsiniz. Fiyatları da ekstra olacak elbette. Ayrıca sıkma portakal ile C vitamini alarak enerjinizi arttırabilirsiniz. Son olarak çayın sınırsız olması da hoş bir detay olarak karşımıza çıkıyor.

beytepe-gizli-bahce-2
Beytepe Gizli Bahçe

Beytepe Gizli Bahçe Serpme Fiyatı

Serpme fiyatları Ankara genelinde gayet makul ve bütçeleri pek de zorlamayan oranlara sunuluyor. Beytepe Gizli Bahçe serpme kahvaltı fiyatları da daha önce gelmeyenleri merak ettiği bir durum yaratıyor. Yerinde deneyimledik ve güncel fiyatları belirledik. Buraya iki kişi geldiğinizde ödeyeceğiniz kahvaltı fiyatı 150 TL ile 200 TL aralığında olmaktadır. Eğer ekstra olarak gözleme ya da sucuklu omlet gibi sunumlar da isterseniz bu rakam 250 TL civarlarına çıkacaktır.

Beytepe Gizli Bahçe Açık mı?

Mekan haftanın 7 günü açık bir şekilde hizmet vermektedir. Hafta sonu olduğu gibi hafta içi de kapılarını erken saatte açıyorlar. Gün boyu da hayli yoğun ilgi görüyorlar. Çalışma saatlerini de sizler için bir tablo halinde sunduk. Bu bilgiler doğrultusunda mekana gidebilirsiniz. Şimdiden keyifli bir kahvaltı süreci temenni ediyoruz.

Pazartesi07:00 – 19:00
Salı07:00 – 19:00
Çarşamba07:00 – 19:00
Perşembe07:00 – 19:00
Cuma07:00 – 19:00
Cumartesi07:00 – 19:00
Pazar07:00 – 19:00

 

Adres: Beytepe, 1681. Sk. No:10 D:1, 06900 Çankaya/Ankara

Telefon: 0 312 227 05 08

 

İlginizi çekebilir: Buta Baku Cafe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu