Kahvaltı Mekan ÖnerileriAydın Kahvaltı Mekan Önerileri

Belen Çoban Sofrası: Kuşadası’nda Harika Bir Kahvaltıcı

Belen Çoban Sofrası, Aydın’ın tatil beldesi olan Kuşadası’nda bulunmaktadır. Bölgedeki kahvaltı mekanlarına oranla oldukça kaliteli hizmet ve sunumlara sahip bu mekan, gerek hafta içi gerekse de hafta sonları insan akınına uğruyor. Özellikle de yaz sezonlarında rezervasyon yaptırmadan yer bulmak ne yazık ki mümkün değil. Elbette bu kadar ilgi görmesinin birçok sebebi var. Lokasyonu, sunumları, lezzeti, doğanın içinde yemyeşil alanı, çocuklar için aktivite bölümleri bunlara örnek olarak gösterilebilir.

İster Kuşadası’nda olun isterseniz de Aydın’ın diğer ilçelerinde, Belen Çoban Sofrası kahvaltı olarak sizlere gerçek bir lezzet şöleni yaşatıyor. Burada serpme kahvaltı konseptinin tüm unsurlarını eksiksiz olarak bir arada görmek mümkün. Bal kaymak, ev yapımı reçel çeşitleri, sıcak börekler ve gözleme çeşitleri, peynir ürünleri ve sımsıcacık bir bardak çay… Gerçekten güne güzel başlamak için yeter de artar bile.

Dilerseniz Belen Çoban Sofrası mekanına sevdiğiniz bir dostunuz ile gelebilir ya da kalabalık bir aile olarak güzel bir Pazar kahvaltısının kapılarını aralayabilirsiniz. Mekanın yeşil alanı oldukça geniş. Masalar arası geniş oldukça güzel seviyede. Ferah ve keyifli bir oturma düzeni var. Çardaklı alanları da güneşten rahatsız olan bireyler için iyi bir seçenek oluşturuyor. Kısacası doğa ile iç içe bir Kuşadası kahvaltıcısı arıyorsanız burasını sizlere tavsiye ediyoruz.

Bist Bahçe

Belen Çoban Sofrası’nda Ne Yenir?

Her kahvaltıcının kendine ait bir lezzet kimliği vardır. Belen Çoban Sofrası mekanının da özgün lezzet sunumları var. Serpme kahvaltıdaki tüm sunumları eksiksiz yerine getiriyorlar. Çoğu zaman masada çayınızı koyacak yer bulmakta dahi zorlanıyorsunuz. Özgün çeşitlerinin tamamı lezzetli ve bir o kadar da taze geliyor. Gerçek bir köy kahvaltısı hissi alıyorsunuz.

Belen Çoban Sofrası’nda ne yenir:

  • Etli keşkek buranın meşhur bir lezzeti. Mutlaka deneyin.
  • Menemen konusunda Kuşadası’nın en iyi dersek abartmış olmayız.
  • Eğer geç kahvaltıya geldiyseniz özel mantılarını tavsiye ederiz.
  • Zeytinyağlı çeşitleri konusunda gerçekten çok iyiler.

Belen Çoban Sofrası Fiyatları

Kahvaltıda lezzet, sunum ve hizmet kalitesi kadar menü listesi fiyatları da önemli. Tüketiciler için lezzet ve fiyat performansı doğru orantıda olduğunda o kahvaltıcı gerçekten güzeldir. Aksi halde afaki fiyatlı işletmeler, bu konuda pek fazla tercih edilmez. Belen Çoban Sofrası menü listesi fiyatlarını yerinde inceledik. Kahvaltı konusunda ideal oranlara sahipler. Elbette turizm bölgesi olmanın verdiği bir pahalılık var. Lakin verdikleri hizmet göz önünde bulundurulduğunda bu açığı kapatıyor.

Belen Çoban Sofrası kahvaltı fiyatı:

  • Kişi başı serpme kahvaltı: 100 TL ile 150 TL arasında
  • Çift kişi serpme kahvaltı: 200 TL ile 300 TL arasında
  • 3 kişi serpme kahvaltı: 300 TL ile 450 TL arasında
  • 4 kişi serpme kahvaltı: 400 TL ile 600 TL arasında

belen-coban-sofrasi-1

Belen Çoban Sofrası Açık mı?

Turistik bir tatil beldesi olan Kuşadası, kahvaltı yönünde çok zengin mekanlara sahip değil. Şehir genelde akşam yemeği konseptine odaklanmış durumda. Belen Çoban Sofrası bu alternatifsizliğin içerisinde en iyi seçeneği oluşturuyor. Doğa ile iç içe kahvaltı konusunda harika olan bu kahvaltıcı, haftanın 7 günü açık bir şekilde hizmet sağlıyor. Ayrıca öğlenden itibaren burada mangal keyfi yapabiliyorsunuz.

Pazartesi09:00 – 23:00
Salı09:00 – 23:00
Çarşamba09:00 – 23:00
Perşembe09:00 – 23:00
Cuma09:00 – 23:00
Cumartesi08:00 – 23:00
Pazar08:00 – 23:00

 

Belen Çoban Sofrası Telefon: 0 532 741 53 42

Adres: Kirazlı, Merkez Sk No: 605, 09400 Kuşadası/Aydın

 

İlginizi çekebilir: Kuşadası Kahvaltı Yerleri – 5 Lezzet Durağı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu