Kahvaltı Mekan Önerileriİstanbul Kahvaltı Mekan Önerileri

Ağaoğlu Hasbahçe Kahvaltıcısı

Ümraniye Trabzon Park yerinde bulunan Ağaoğlu Hasbahçe Kahvaltı mekanı, uzun yıllardır bölgenin en değerli lezzet noktalarından birisi. Hafta sonu sadece akın etmiyor bireyler buraya, hafta içi de lezzetlerinden faydalanmak için uğruyor. Kimisi serpme kahvaltısıyla uzun saatler keyifli anlar yaşıyor kimi de ayak üstü kahvaltı tabağını tüketiyor. Her hâlükârda güzel bir hizmete tanıklı ediyorsunuz.

Cemal Süreya’nın da bir şiirinde belirttiği gibi kahvaltının kesinlikle mutlulukla alakası var. Gün ancak iyi bir kahvaltının ardından güzel başlar ve güzel başlayan her gün aynı keyifle devam eder. Çoğu zaman zaten sabah öğünlerini evlerde yapıyoruz. Hafta bir dışarıya çıktığımızda da profesyonel bir hizmet ve aynı şekilde çeşitli ve lezzetli bir masa görmek istiyoruz. Ağaoğlu Hasbahçe bu konuda işinin hakkını veriyor. Fiyatları biraz yüksek olsa da performanslarıyla bunu karşılıyorlar.

Ağaoğlu Hasbahçe Cafe & Restaurant

İstanbul Ümraniye bölgesinde ağaçlı ve doğal bir alan bulmak çok zor. İnsan hafta sonu kahvaltıya çıkınca da doğanın içinde bir yer arıyor. Ağaoğlu Hasbahçe Cafe & Restaurant mekanın için doğanın kalbinde diyebiliriz. Asırlık çam ağaçlarının gölgesinde serin bir sabah öğünüyle karşılaşıyorsunuz. Normalde 1 saat sürecek bir kahvaltıyı burada 2-3 saate yayıyorsunuz. Zira insana huzur veren bir temiz havası var.

Bist Bahçe

Ağaoğlu Hasbahçe’de sadece kahvaltı servisleri yok. Günün ilerleyen vakitlerinde mangal ve et ürünlerinin servisleri başlıyor. Güne burada başlayıp geri kalanını da burada geçirebilirsiniz. Çocuk oyun parkı var ve çocuklu aileler için önemli bir faktör.

Ağaoğlu Hasbahçe Menü

Bu işletme aynı zamanda sebze meyve üreticisi. Bu da kahvaltıda onları bir adım öne koyuyor rakiplerine göre. Çünkü her şeyi mevsiminde tüketiyorsunuz. Hem sağlıklı hem de lezzetli oluyor sunumlar haliyle. Kahvaltı menülerinde klasik detayların tamamı mevcut. Ekstra olarak meyve ikramları ilgi çekici. Enerji kat sayınızı arttıran bir detay. Gelmişken dalından taze meyve satın alıp da dönebilirsiniz.

Ağaoğlu Hasbahçe Fiyat

Tek handikap olarak değineceğimiz konu fiyat politikaları. Genel ortalamanın biraz üstünde hizmet veriyorlar ki orta bütçeli aileler için biraz sorunsala dönüşebiliyor bu durum. Kişi başı serpme kahvaltı 250 TL iken kahvaltı tabağını 175 TL’ye veriyorlar. Ayrıca menemen ya da omlet için de ekstra bedel veriyorsunuz.

agaoglu-hasbahce-2
Ağaoğlu Hasbahçe

Ağaoğlu Hasbahçe Nerede?

Ağaoğlu Hasbahçe Ümraniye Trabzon Park bölgesinde bir işletme. Kendilerine ait otoparkları olduğu için şahsi aracınızla sorunsuz bir şekilde gelebilirsiniz. Ayrıca toplu taşımalar ile de bölgeye ulaşmanız kolay. İşletme detaylarını aşağıya bırakıyoruz. Gitmeden rezervasyon için arayabilirsiniz. Özellikle de hafta sonları bunu yapın.

Adres: Ihlamurkuyu, Çıçırtepe Koru Cd. no:45, 34771 Ümraniye/İstanbul

Telefon: (0 216) 335 61 61

Instagram: agaoglu_hasbahce

Ağaoğlu Hasbahçe Açık mı?

Haftanın 7 günü kapılarını kahvaltı tutkunlarına açıyorlar. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar da hizmet devam ediyor. Çünkü aynı zamanda restoran konseptleri var. Hafta için nispeten daha sakin. Huzurlu bir kahvaltı için bugünleri tercih edebilirsiniz. Açık mı diye merak edenler adına mesai saatlerini tablo halinde detaylıca sunduk.

Pazartesi09:00 ile 23:00 saatleri arasında mekan açık
Salı09:00 ile 23:00 saatleri arasında mekan açık
Çarşamba09:00 ile 23:00 saatleri arasında mekan açık
Perşembe09:00 ile 23:00 saatleri arasında mekan açık
Cuma09:00 ile 23:00 saatleri arasında mekan açık
Cumartesi09:00 ile 23:00 saatleri arasında mekan açık
Pazar09:00 ile 23:00 saatleri arasında mekan açık

 

 

İlginizi çekebilir: Kaymakçı Yoğurtçu Hasan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu